Chociaż niewiele kobiet o tym wie, seksowna bielizna damska nie musi pozostawać za drzwiami sypialni. Jak wprowadzić zmysłowe komplety do codziennych zestawów? Dlaczego warto to robić? Przeczytaj!

Seksowna bielizna nie musi być niewygodna

Seksowna bielizna stała się synonimem niewygodnej bielizny damskiej zdecydowanie na wyrost. Tym bardziej że zdecydowana większość marek bieliźnianych już dawno zrezygnowała z poliestru, wykorzystując w swoich projektach nylon, poliamid i miękkie włókna elastyczne.

Co ciekawe, komplety bielizny damskiej nie są dostępne wyłącznie w tzw. uniwersalnych rozmiarach. Polska marka Obsessive proponuje modele adresowane do szczupłych, jak również – nieco krąglejszych pań, w ofercie bez trudu znajdziesz także seksowną bieliznę w wersji plus size.

Bielizna damska, która dodaje pewności siebie

Wiele kobiet decyduje się nosić seksowne komplety bielizny damskiej na co dzień – dla siebie. Fantazyjne biustonosze, figi i body, pasy do pończoch albo gorsety z gęstej koronki lub transparentnej siateczki perfekcyjnie przylegają do ciała, podążając za jego ruchem, jednocześnie – zapewniają idealne ułożenie się ubrania i nie powodują dyskomfortu. Już sama świadomość włożenia seksownego kompletu bielizny damskiej sprawia, że czujesz się pewnie i kobieco.

Co ciekawe, seksowna bielizna damska może być noszona również w taki sposób, żeby była widoczna. Wiele kobiet w codziennych stylizacjach wykorzystuje zmysłowe gorsety i body, krótkie, bieliźniane topy i biustonosze z chockerem lub dekoracyjnymi taśmami. Taka bielizna pięknie prezentuje się w towarzystwie obszernych koszulek i marynarek, luźnych swetrów, a także – transparentnych bluzek.

Jaką seksowną bieliznę nosić na co dzień?

Seksowna bielizna, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musi oznaczać wyłącznie odważnych kompletów bielizny damskiej. Na co dzień odpowiednie będą miękkie koronkowe braletki, charakteryzujące się trójkątnym kształtem miseczek, biustonosze z dekoracyjnymi taśmami lub fantazyjnym zapięciem i elastyczne body, dostępne również w wariancie z usztywnianą miseczką. Kobiety chętnie sięgają także po pończochy z pasem i krótkie bieliźniane topy.

Artykuł partnera