Ostatnio pokazałyśmy Wam, jak sprawdzić, czy mamy dobrze dobrany biustonosz. Dziś poruszamy inny ważny temat: dlaczego powinnyśmy nosić biustonosz każdego dnia. Oto odpowiedzi:

Dzięki biustonoszowi ubrania lepiej leżą

Większość ubrań jest tak uszytych, by dobrze prezentować się na biustonoszu. Ponadto eleganckie koszulki przestaną wyglądać szykownie, jeśli będą wystawały spod nich sutki.

Utrzymywanie prawidłowej postawy

Kiedy mamy dobrze dobrany biustonosz, może on znacznie poprawić naszą postawę. Dzięki niemu prostujemy plecy, ściągamy łopatki i wypinamy biust.

Zapobieganie skutkom grawitacji

Jednym z głównych powodów, dla których noszenie biustonoszy jest zalecane, jest fakt, że pomagają one spowolnić proces grawitacji. Skóra naszych piersi mniej się naciąga i dzięki temu dłużej pozostanie jędrna.

Uniknięcie bólu

Biustonosze pomagają uniknąć bólu pleców, zwłaszcza kobietom z dużym biustem. Szerokie ramiączka mogą przynieść ulgę!

Wyskakujący biust

Zdjęcia z czerwonego dywanu, kiedy to gwiazdom wyskakiwały piersi, wciąż krążą po sieci. Chyba nie chcesz wspominać imprezy, na której wszyscy zobaczyli Twoje sutki? W takim razie nigdy nie zapominaj ubrać biustonosza, a jeśli zakładasz sukienkę z odsłoniętymi plecami wybierz biżuteryjne ramiączka wiązane na szyi.

Biustonosz podczas snu

Noszenie biustonoszy w nocy to kontrowersyjny temat, ale wiele kobiet decyduje się na zakładanie stanika w nocy. Pomoże on uniknąć zmarszczek pomiędzy piersiami i deformacji. Do snu należy jednak wybierać tylko lekkie biustonosze bez usztywnień i fiszbin.

Dlaczego powinnyśmy nosić biustonosz każdego dnia?