Osi Ugonoh, czyli zwyciężczyni czwartej edycji polskiego Top Model, rozwija swoją karierę w świecie mody. Modelka może pochwalić się pięknym ciałem, którego może pozazdrościć jej wiele kobiet. Okazuje się, że ona nie do końca jest z niego zadowolona. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w materiale od agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

ZOBACZ: CZARNY TOTAL LOOK OSI UGONOH

Modelka regularnie ćwiczy, jednak wcale nie czuje presji z powodu zbliżającego się lata.

– Teraz sobie postawiłam, że chcę bardziej ujędrnić ciało i jeszcze popracować nad niektórymi rzeczami, więc nad tym teraz będę pracowała i przy okazji będę się przygotowywała na lato – mówi Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Osi nie stosuje żadnej restrykcyjnej diety. Pozwala sobie na jedzeniowe grzeszki, które późnej odrabia na siłowni.

– Jem zazwyczaj tak zdrowo, więc jakaś równowaga musi być w życiu. Jeśli mam więc ochotę na coś słodkiego, to sobie na to pozwalam. Jak mam ochotę na sałatkę, to sobie jem sałatkę – mówi Osi Ugonoh.

style="overflow:hidden;">Osi bierze udział w różnego rodzaju castingach, na których zawsze chce wyglądać jak najlepiej.

– Jak wiem, że dobrze wyglądam, to się dobrze czuję. To od razu dodaje mi pewności siebie i jestem w stanie prezentować się jeszcze lepiej – mówi Osi Ugonoh.

style="overflow:hidden;">Modelka planuje także spróbować swoich sił za granicą, podpisała już nawet kontrakt z międzynarodową agencją modelek, jednak póki co nie chce zdradzać szczegółów.

– Najlepiej by było, żebym tam poleciała i miała już gotową pracę. W Polsce dobrze mi się pracuje, dlatego jeśli miałabym tam się przenieść, to wolałabym mieć coś ustalonego, więc czekamy – mówi Osi Ugonoh.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: Osi Ugonoh pokazała swoją siostrę

Kibicujecie Osi?

Dlaczego Osi Ugonoh intensywnie pracuje nad swoją sylwetką?

Dlaczego Osi Ugonoh intensywnie pracuje nad swoją sylwetką?

Dlaczego Osi Ugonoh intensywnie pracuje nad swoją sylwetką?