Ola Szwed to jedna z tych gwiazd, które w ekspresowym tempie wróciły do formy sprzed ciąży. Aktorka jakiś czas temu pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem brzucha po ciąży. Fani nie kryli zdziwienia i podziwu, że po urodzeniu dziecka można mieć ciało, jak… Ewa Chodakowska! Przez jedno zdjęcie Szwed stała się motywacją dla setek kobiet.

ZOBACZ: PADNIECIE JAK ZOBACZYCIE BRZUCH OLI SZWED PO CIĄŻY

Aktorka rozmawiała ostatnio z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle, w rozmowie zdradziła, że wrzucając zdjęcie nie była świadoma, że może ono wzbudzić aż tak ogromne poruszenie.

– Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że ktokolwiek zwróci na to uwagę, bo ja to zdjęcie wrzuciłam tylko po to, żeby zwrócić uwagę na to, że następnego dnia będzie odcinek „Twojej Twarzy”, ale jakoś tego nikt nie zauważył – mówi Aleksandra Szwed agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Polska gwiazda stwierdziła, że nie stosowała ani żadnej diety, ani nie „katowała” się na siłowni. Powrót do formy to sprawka aktywnego stylu życia. Zdradziła również, że ciało jest jej narzędziem pracy i musi utrzymywać je w świetnej formie.

– Muszę móc wykonywać bardzo różne dziwne rzeczy w teatrze. Gram w musicalach, tańczę i śpiewam, na koncertach skaczę przez półtorej godziny longiem, w związku z tym trzeba tę energię skądś brać – mówi Aleksandra Szwed.

style="overflow:hidden;">Ola przyznała również, że nie lubi ćwiczyć na siłowni. W wolnej chwili stara się ćwiczyć w domu, może na to przeznaczyć zaledwie kilkanaście minut dziennie.

– Poza tym przede wszystkim to jest chyba kwestia bardzo aktywnego trybu życia i wiecznego bycia w niedoczasie, bo to się jednak przekłada na spadek wagi dosyć duży. Czasem jest on wręcz niekontrolowany – mówi Aleksandra Szwed.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: ALEKSANDRA SZWED POKAZAŁA CZYM JEST PRAWDZIWA KLASA

Jak Wam się podoba figura Szwed?

Dlaczego Ola Szwed musi utrzymywać ciało w dobrej formie? (FOTO)

Dlaczego Ola Szwed musi utrzymywać ciało w dobrej formie? (FOTO)

Dlaczego Ola Szwed musi utrzymywać ciało w dobrej formie? (FOTO)