Aktywna działalność Ewy Chodakowskiej na Facebooku często staje się obiektem drwin.

Sportsmenka odpowiada prawie na każdy negatywny komentarz i sprawnie rozprawia się z hejterami. Wczoraj wyjaśniła, dlaczego to robi.

Kim są osoby, które bez ponoszenia najmniejszych konsekwencji decydują sie na zostawienie w sieci komentarzy przepełnionych nienawiścią ?
Tak ! Nienawiscią !!
Pod moim zdjęciem czytam „ale jestes paskudna” (tysiące razy – tekst zmodyfikowany na tysiące sposobów) .. ile to dla mnie znaczy ? Niewiele .. z automatu staje przede mna obraz tej osoby i wiem, ze nawet w najmniejszym procencie nie chciałabym sie z nia na nic i nigdy w życiu zamienić ..
Dlaczego ?

– zaczęła.

Czytaj także: Ewa Chodakowska również ma swój strój od Agent Provocateur

Osoba ktora zostawia negatywny komentarz tutaj, najczesciej bedzie przeze mnie wyłapana i skomentowana – dlaczego ? Tylko i wyłącznie w celu zaznaczenia, ze to co robi jest niewłaściwe .. jesli przynosi uczucie satysfakcji, najprawdopodobniej świadczy o głębszym poblemie z ktorym boryka sie sama autorka/autor komentarza ..
Pora nad tym popracować !!

– diagnozuje.

Zdaje sobie sprawę z tego, ze niektórych moge troche uwierać .. Jestem zdrowa ! Jestem kochana przez mężczyznę obok ktorego zasypiam i przy ktorym sie budzę ..mam kochającą Rodzine, prace ktora jest moja pasja .. podróżuje .. Dobrze zarabiam .. Lubie siebie ..

– kończy wywód Ewa.

Może od dziś negatywnych komentarzy będzie pojawiać się mniej?

Dlaczego Ewa Chodakowska atakuje hejterów?

Nowy tydzien .. Nowa energia 󾭞󾭞Na Bali miałam mnóstwo czasu, zeby zagłębić sie w komentarze i poeksplorowac swoje…

Posted by Ewa Chodakowska on 9 listopada 2015

SAMO SIE NIE ZROBI 󾭞󾭞Wrzucam plan na następny tydzien , zaciskam kciuki i za Ciebie i za swoj powrót 󾌧󾌧󾌧 do zobaczenia…

Posted by Ewa Chodakowska on 7 listopada 2015