Buty Meghan Markle to istna tajemnica poliszynela. Wśród zainteresowanych nazywa się to efektem Meghan Markle. Żona księcia Harry’ego nosi obuwie, które zawsze jest o dwa rozmiary większe niż jej rzeczywisty rozmiar stopy. Dlaczego?

Wszyscy mówią o stylówce Kate Middleton, którą miała na sobie podczas szczepienia

Buty Meghan Markle

Zdezorientowani są nawet eksperci na co dzień zajmujący się królewskimi tajemnicami. Nie chodzi tutaj o historię bajkowego pantofelka, bo odpowiedź jest naprawdę banalna. Według The Sun celebryci często wybierają buty w większych rozmiarach, by najzwyczajniej w świecie uniknąć powstawania pęcherzy. Spędzają bowiem dużo czasu na czerwonym dywanie i podczas oficjalnych spotkań.

Stopy podczas długiego przebywania w pozycji stojącej zwyczajnie puchną. A jak wiadomo mimo wszystko Meghan jest również człowiekiem, zatem jej stopy też potrzebują specjalnej opieki. Za małe lub nierozchodzone buty powodowałyby nieprzyjemne otarcia skóry. Która z nas nie cierpiała zaraz po kupnie nowych butów? Meghan Markle biorąc udział w królewskich uroczystościach rzadko wkładała dwa razy te same buty, dlatego tym bardziej wolała zachowywać ostrożność. Jak chodzić w butach na obcasie, które są w dwa razy większym rozmiarze? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne. Najwyraźniej warto brać przykład z królewskiej stópki i pomyśleć wcześniej, zanim wyjdzie się na imprezę.

„Mężczyzna nigdy nie powinien pozwolić kobiecie płacić na pierwszej randce”. Nagranie ekspertki podzieliło internautów

Jeśli natomiast znalazłaś się w sytuacji bez wyjścia i musisz włożyć nowe buty przed wielkim wyjściem, skorzystaj ze sprawdzonych porad. Sprawdź w jaki sposób rozciągnąć buty i najlepiej dopasować je do stopy, aby nie powodowały bolesnych otarć. Poniżej znajdziesz garść artykułów, które pomogą ci poradzić sobie z tym uciążliwym problemem.

Rozciąganie butów skórzanych – mamy na to kilka sposobów!

Bezbolesne sposoby na rozchodzenie nowych butów! W ten sposób rozchodzisz nowe buty na jesień i zimę!