Paryski Tydzień Mody jest okazją dla Dity Von Teese do częstego pojawiania się „na salonach”, za każdym razem w bardzo eleganckim wydaniu.

Zaraz po Diorze, Dita udała się na inny pokaz Haute Couture wiosna 2009 – tym razem Elie Saaba. Sama była dla niego żywą reklamą, gdy pokazała się cała w czerni, w ołówkowej spódnicy, krótkim płaszczyku z ozdobnymi marszczeniami na kołnierzu i rękawach – wszystko z jesiennej kolekcji Saaba.

Całość uzupełniły długie, skórzane rękawiczki, mała torebka ozdobiona różami i pantofle od Christiana Louboutina. Czerń została przełamana skromnymi czerwonymi akcentami – szminką, lakierem do paznokci i podeszwą butów.

I chociaż gwiazda burleski w tym stroju bardzo przypomina nam salonowego, czarnego pudla – to oczywiście uważamy, że wygląda jak zawsze elegancko i z klasą.

Zdjęcia Dity w stroju Saaba z kolekcji jesień 2008 znajdziecie tutaj:
zdjęcie 1
zdjęcie 2.

Minęła zaledwie chwila od pokazu Elie Saaba Haute Couture wiosna 2009, a Dita już pokazała się w jednej z sukienek z tej kolekcji.

Von Teese wyglądała rewelacyjnie w jasnoniebieskiej satynowej kreacji ozdobionej kwiatowymi aplikacjami. Ta sukienka miała wszystko, co uwielbia Dita – podkreślała jej biust, talię i biodra, oraz sprawiła, że oczy wszystkich zwrócone były właśnie na nią.

Nie zabrakło oczywiście błyszczących pantofelków od Christiana Louboutina, idealnie ułożonej fryzury oraz perfekcyjnego makijażu.

Zdjęcia Dity w sukni z kolekcji Couture Saaba znajdziecie tutaj:
zdjęcie 3
zdjęcie 4.

Jak wam się podoba Dita Von Teese w kreacjach Elie Saaba?

Elie Saabjesień 2008
 Dita Von Teese jak czarny pudel

Elie SaabHaute Couture wiosna 2009
 Dita Von Teese jak czarny pudel