Kiedy patrzy się na Jennifer Lopez, podziw wzbudzają dwie rzeczy. Jej niesamowity talent i nieziemsko kuszące ciało. Piosenkarka w wieku 47 lat musi jakoś dbać o figurę, więc nic dziwnego, że regularnie odwiedza siłownię, a wszystkie fit trendy ma w małym palcu.

Aby utrzymać swoją zabójczą sylwetkę w formie J.Lo ściśle trzyma się pewnych zasad. Przede wszystkim nie pali papierosów i nie pije alkoholu. Każde śniadanie zaczyna od kawy bezkofeinowej i zdrowego shake’a, który ma tylko 90 kalorii.

ZOBACZ TEŻ: Afera na Instagramie Jennifer Lopez… Fani myślą, że przerabia swoje zdjęcia

Pewnie zastanawiacie się, czy to wszystko? Na śniadanie na pewno tak. Jej trener Tracy Anderson uważa, że nie ma w tym nic dziwnego.

Jennifer potrzebuje naprawdę dobrego paliwa, aby sprostać tym wszystkim rzeczom, które robi… wszystko jest organiczne i bardzo dobrze przemyślane, ze zrównoważoną ilością białek i dużą ilością pożywnych potraw.

Pomimo nienagannej sylwetki gwiazda wciąż pozostaje człowiekiem i uwielbia jeść poza domem. Dziennikarzom magazynu „Hello!” zdradziła, jak radzi sobie z dietą, kiedy spotyka się ze znajomymi.

Większość restauracji oferuje zdrowe, niskokaloryczne posiłki, więc wybieram z menu rzeczy, które pasują do mojego stylu życia. Zamawiam sałatkę lub rybę z warzywami. Pilnuję, aby podczas posiłku wypijać dużo wody.

ZOBACZ TEŻ: Nie jesteśmy pewni, czy chcecie zobaczyć Jennifer Lopez w jej nowej fryzurze

Na szczęście z tak mocno ukierunkowaną dietą nie zapomniała, jak to jest cieszyć się małymi przyjemnościami! Paparazzi przyłapali ją niedawno na lodach z ukochanym Alex’em. No cóż, jak twierdzi sama J.Lo- jesteśmy tylko ludźmi i nie powinniśmy obwiniać się za jednego chipsa.