Deynn bardzo lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, a w szczególności, gdy metamorfozy są chwilowe. Peruki, doczepiane włosy, a także kolorowe soczewki do oczu. Ostatnio blogerce zdarza się eksperymentować nie tylko z kolorem oczu, a również szalonymi makijażami, które mają być inspiracją w aktualnym festiwalowym sezonie. Dowodem na to mogą być najnowsze zdjęcie, które pojawiły się na jej Instagramie.

ZOBACZ: BĘDZIECIE W SZOKU, GDY ZOBACZYCIE, ILE NA OBIAD ZJADA DEYNN!

– Zabawa 🎨 Czasami czuję, że minęłam się z powołaniem, bo to sprawia mi szczególnie dużą frajdę 🤪 Tak serio… dodaję to co obiecałam, lecz spokojnie. Szaleństwa mają swoje miejsce w kolejce 🎡🎢🧝🏽‍♀️🧜🏽‍♀️ – napisała Deynn.

Pierwszy makijaż w wydaniu blogerki był o wiele mniej szalony niż drugi. My skupiamy się właśnie na drugim, w którym pojawiła się feeria barw, ozdób, brokatu, a także dodatków takich jak opaska z muszelkami czy pasujący naszyjnik.

– Z tym makijażem walczyłam kilka godzin, a najgorszym etapem zdecydowanie było zrobienie dobrych zdjęć dla Was 🤦🏽‍♀️🤳🏽Wybaczcie mi drobne niedociągnięcia ale po 3h blendowania tęczy na powiece było już mi wszystko jedno 🙊🎨 Postanowienie jest jasne- na następną COACHELLE czy OPENERA zacznę kolekcjonować stroje, ozdoby i kosmetyki wcześniej niż dzień przed #jakzawsze 🎡🎠🗺 – napisała.

ZOBACZ: ŚWIAT DEYNN SIĘ ZAWALIŁ! STRACIŁA NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ W SWOIM ŻYCIU

Zobaczcie poniższe zdjęcie i oceńcie umiejętności blogerki!