Rok 2016 zdecydowanie należał do Deynn. Blogerka modowa jakiś czas temu poznała swojego obecnego narzeczonego i postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Śmieciowe jedzenie zastąpiła zdrowym, a godziny spędzane na imprezach na ćwiczenia. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi ogromne wrażenie, a zmiana trybu życia wyszła jej na bardzo dobre.

ZOBACZ: DEYNN ODPOWIADA NA PYTANIA: A CO JEŻELI ZASZŁABYŚ W CIĄŻĘ?

Blogerka często wraca do czasów, w których nie wyglądała tak dobrze, jak teraz. Zapewnia tym samym solidną dawkę motywacji dla dziewczyn, które chcą zmienić swoje życie i swoje ciało.

Wczoraj wieczorem Marita podzieliła się zdjęciem sprzed 4 lat, na którym…

– T A K. T O J A

Ja za czasów jedzenia z pudelek Kfc i Mc’D 4 lata temu- tylko cztery lata temu. Jedni powiedzą, że to zasługa wielu przeróbek u Pana chirurga i drudzy w sumie tak samo. Znacie mnie i wiecie, że o wszystkim mówię i jedyna ingerencja w moje ciało to robiony biust i poprawka kilka razy ust w ciągu 1,5 roku.

Zdradzę Wam sekret prócz tego, że po prostu wydoroślałam. Jedzenie. Powiedzenie „jesteś tym co jesz” nie wzięło się z powietrza. Na powyższym zdjęciu ważyłam 72 kg, gdzie teraz ważę 62 kg. Efektów jojo miałam więcej niż włosów na głowie przez czystą głupotę. Moja cera była tragiczna w sumie podobna do teraźniejszych dni przy kobiecych sprawach. Włosy matowe bez życia. Skóra, która z jędrnością miała konflikt i przy tym z cellulitem i rozstępami czyli bliznami od szybkiego tycia, które są ze mną i będą do końca.

Nie dajcie się nabierać na kremy, balsamy, maści, które sprawią, że będziecie piękne, biust od nich urośnie, a tłuszczyk z brzucha spadnie jak śnieg z choinki. Zamiast wydawać fortunę na oszustwa warto zainwestować w dietę i siłownię.

Idzie nowy rok- nowa ja- nowa szansa- kolejna nadzieją. Zróbcie z tym coś skoro jest powód ☺ Ja takich zdjęć z ostatnich 4 lat będę wrzucać więcej – napisała.

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY FITNESSU NA SNAPCHACIE, KTÓRE WARTO ŚLEDZIĆ

Wow!

mina w spoczynku 👿 snap- deynn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💪🏼 MARITA SÜRMA (@deynn)

jestem kobietą szczęśliwą… 💭

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💪🏼 MARITA SÜRMA (@deynn)