Karnawałowy sezon dobiegł już końca. Teraz pora na bardziej wiosenne akcenty. Oczywiście pojawia się one nie tylko w modzie, ale i makijażu! Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak najlepiej nadać Waszemu make-up’owi w wiosennego stylu, mamy dla Was idealna inspirację!

ZOBACZ TEŻ: Wow! Zapowiada się kolejny makijażowy hit na wiosnę

Być może dla części z Was najlepszym rozwiązaniem stanie się nowa propozycja od Wibo. Przypomnijmy, ze marka w okresie karnawałowym także przygotowała dla Was makijażowy tutorial, który stał się prawdziwym hitem. Bazą prezentowanego w nim makijażu były przede wszystkim mocno zaakcentowane czerwienią usta. A jak prezentuje się wiosenna propozycja od Wibo?

Tym razem makijażysta marki skupił się na podkreśleniu kobiecej naturalności… Tak, zgadłyście! W kolejnych tygodniach rządzić będzie delikatny „make-up no make-up”.

Jak go wykonać?

Wibo pokusiło się o bardzo przystępny instruktaż, w którym krok po kroku opisane zostają etapy tworzenia makijażu. Nie zabrakło też opisu produktów, którymi został on wykonany. Znalazły się wśród nich:
– podkład ROYAL SKIN
– korektor do oczu DE LUXE BRIGHTENER
– bananowy puder BANANA POWDER
– paleta cieni SEX APPEAL
– kredka do oczu COLOR SHINE
– maskara do rzęs PANORAMIC LASHES
– pomadą bo drwi EYEBROW POMADE
– żelu do brwi EYEBROW FIXER
– korektor do podkreślania kształtu brwi BROWS CONCEALER
– paletka do konturowania 3 STEPS TO PERFECT FACE
– puder utrwalający FIXING POWDER
– pomadka do ust JUICY COLOR Nude.

Wszystkie produkty znajdziecie w ofercie Wibo.

ZOBACZ TEŻ: Pomysł na wieczorowy makijaż? Oto propozycja idealna na karnawał

Dodajmy, że modelką w tutorialu została Weronika Książkiewicz – ambasadorka marki. Nie da się ukryć – ten makijaż był dla niej strzałem w 10!

Zobaczcie!