Jesienne ramówki popularnych stacji telewizyjnych nie pozwalają nam się nudzić! Ruszyła m.in. kolejna edycja programu Top Model. Już po kilku pierwszych odcinkach można wywnioskować, że znowu będzie baaardzo gorąco! Kilka szczegółów prosto z planu zdradził w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle jeden z jurorów – Dawid Woliński.

ZOBACZ: TYSZKA O TOP MODEL: KŁÓTNIE SĄ ZAWSZE, BO KAŻDY Z NAS MA ZUPEŁNIE INNY GUST

Woliński zdradził, że nowa edycja programu będzie wyjątkowa.

– Jest trochę takich wzruszających sytuacji, ale nie po prostu beksa, która co chwilę opowiada o tym, jak ona tęskni za czymś i ryczy, tylko to są takie prawdziwe historie. Akurat osoba, która miała najgorzej w całym programie, popłakała się tylko raz, i to z takiego wzruszenia, że my też się poryczeliśmy – mówi Dawid Woliński agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Projektant twierdzi, że po dwóch pierwszych odcinkach ma już swoich faworytów.

– Mamy swój pokój obrad, w którym się spotykamy, i tam są naprawdę dantejskie sceny. Bo każdy ma swojego faworyta, walczy, wie, że to jest ten moment. Bo tak samo jak oni walczą o siebie, to my walczymy o nich – mówi Dawid Woliński.

style="overflow:hidden;">Uważa, że aby być modelem lub modelką, trzeba mieć talent. Dlatego wybierając swoich faworytów, zwraca uwagę na całość: urodę, ciało, i charyzmę. Twierdzi, że bardzo liczy się dla niego ciekawa, barwna osobowość – naturalna, niewykreowana na potrzeby programu czy kariery w modelingu.

– Wiele osób kreuje siebie w jakiś taki sztuczny sposób i to widać. Kamera jest takim „obrywaczem” sztuczności, zrywa takie udawane emocje z człowieka, i wtedy po prostu pozostaje taki suchy badyl, którego się nie ogląda – mówi Dawid Woliński.

style="overflow:hidden;">Nie ukrywa, że zdarzają mu się rozterki odnośnie do dokonywanych wyborów.

– My, jurorzy, też musimy się opowiedzieć za kimś w tym programie. To nie jest tak, że jesteśmy po prostu kompletnie bez emocji, bez empatii, sympatii, wręcz dużo tego mamy, tak mi przynajmniej się wydaje – mówi Dawid Woliński.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: KONKURS! ZAJRZYJ DO LODÓWKI I ZGARNIJ NAGRODY!

Oglądacie Top Model?

Dawid Woliński: Aby być modelką trzeba mieć talent (FOTO)

Dawid Woliński: Aby być modelką trzeba mieć talent (FOTO)

Dawid Woliński: Aby być modelką trzeba mieć talent (FOTO)