Dakota Johnson jest urodzoną gwiazdą. Jako córka Dona Johnsona i Melanie Griffith, od zawsze obracała się w świecie show biznesu, chcąc czy nie. Wygląda jednak na to, że Dakota nie ma wielkiego parcia na szkło, a swoją pracę traktuje jako przygodę, z której czerpie radość i pieniądze. A teraz, kiedy związała się z Chrisem Martinem, znalazła też chyba miłość. Przyglądamy się jak wygląda styl gwiazdy na co dzień.

ZOBACZ TEŻ: ZJAWISKOWA DAKOTA JOHNSON NA GALI MET! BYŁA NAJLEPIEJ UBRANĄ? (FOTO)

Ze zdjęć paparazzi wynika, że Dakota na co dzień wybiera luźne, ale nie NIECHLUJNE ubrania. Zawsze ubrana modnie, w wielkich okularach i zaczesanych włosach przemierza ulice Austin, w stanie Teksas, gdzie mieszka.

Styl Dakoty można określić jako prosty, klasyczny i bezpretensjonalny. Ciężko szukać jej zdjęć w brudnych, wyciągniętych dresach czy zniszczonych sukienkach. Gwiazda dba, by podążać za modą, jednak bez specjalnego nadęcia.

Oczkiem w głowie gwiazdy są natomiast dodatki. I nie mamy tutaj na myśli drogich torebek czy butów (chociaż Dakota sobie ich nie odmawia). Mowa o drogich… autach. Dakota lubi szybkie i drogie auta. Na co dzień można ją spotkać prowadzącą porsche 911.

ZOBACZ TEŻ: ZŁOTE GLOBY: TEN MOMENT, GDY DAKOTA JOHNSON W KOŃCU WYGLĄDA JAK MILION DOLARÓW!

Natomiast czerwony dywan często spędza Dakocie sen z powiek. Jej kreacje wybierane na wielkie dni są często mocno krytykowane i poddawane niewybrednym komentarzom. Ostatnio to się jednak zmieniło, prawdopodobnie ze zmianą stylistki, gwiazda wybiera bardziej dopasowane kreacje.

W jakiej wersji Dakota podoba Wam się bardziej: wieczorowej czy casualowej?

Dakota Johnson: wersja elegancka czy codzienna?
Dakota Johnson: wersja elegancka czy codzienna?
Dakota Johnson: w wersji eleganckiej czy codziennej?
Dakota Johnson: w wersji eleganckiej czy codziennej?
Dakota Johnson: wersja elegancka czy codzienna?