Zeszłoroczne afery z blogerkami modowymi w roli głównej? Wydaje się, że w tej konkurencji nie ma jednej faworytki. Pierwsze miejsce należy się za równo Sarze Boruc, jak i Jessice Mercedes.

ZOBACZ TEŻ: TYTUŁ

Okazję do wspomnienia jednej z bardziej kontrowersyjnych zeszłorocznych wypowiedzi miała dziś w DDTVN właśnie Sara. Prowadząca rozmowę Agnieszka Jastrzębska nawiązała w pytaniu do blogerki do pamiętnych 900 zł, którymi Boruc zniechęciła do siebie znaczną część odbiorców.

Przypomnijmy, że chodzi tu o stwierdzenie Sary, że 900 zł nie jest dużą kwotą, gdy chodzi o kupowanie ubrań. Wyrwane z kontekstu zdanie zaczęło bardzo szybko żyć własnym życiem. Blogerce chodziło jednak jedynie o bardzo konkretną sytuację, w której znalazły się uczestniczki Shopping Queen – w programie dysponowały właśnie taką sumą i zaledwie godziną na stworzenie dwóch pełnych stylizacji.

Okazuje się, że blogerka modowa ma spore wątpliwości, co do tego stwierdzenia… Żałuje go? Wygląda na to, że tak.

– Ja od początku podchodzę do tego z dystansem. To nie ja zrobiłam z tego aferę i to nie ja zrobiłam z tego wielkie halo. To później, wiadomo, było obracane w żart i dużo się o tym mówiło, ale jeżeli to jest rzecz, którą wdarłam się na salony, to bardzo mi przykro (…). Jeśli chodzi o te 900zł to nie ma o czym mówić, bo ja wiem, że wiele osób tym uraziłam, ale to zupełnie nie było moje zamierzenie.

style="overflow:hidden;">Słuszna refleksja?

Całą rozmowę znajdziecie na stronie DDTVN.

Some fashion update #ootd #magdabutrym #isabelmarant #zara #hermes #allsaints #streetstyle #paris #fashion #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

Rainy #Paris today @arturboruc #drunkinlove #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

Good morning #Warsaw #travel #fashionshow with @inessinbymannei #sinbymannei #sinsisters

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)