Nowe trendy, tak samo jak w modzie, pojawiają się również w sferze urodowej. Makijażyści, aby upiększyć piękne już kobiety, stosują przeróżne techniki, m.in. rozsławione konturowanie twarzy. Jesteśmy ciekawe, czy słyszałyście już o strobingu…

ZOBACZ TEŻ: KONTUROWANIE TWARZY – TECHNIKA NA… CLOWNA? TAK!

Co to tak właściwie jest? Z pomocą przychodzi nam perfumeria Douglas, która przy pomocy infografiki dokładnie wytłumaczyła nam, o co w tym wszystkim chodzi. Jesteście ciekawe?

Oto efekt stroboskopowy – umiejętna gra ze światłem, dzięki której uwydatnisz swoje piękno. Jak za pomocą makijażu dodać świeżości i energii swojej skórze? Podkreśl te punkty twarzy, które są naturalnie oświetlone przez słońce: miejsce tuż pod linią brwi, kości policzkowe, górną krawędź nosa, łuk Kupidyna oraz podbródek. Nadaj cerze młodszy i zdrowszy wygląd. Pora pożegnać czasochłonne konturowanie. Strobing to subtelniejszy sposób zaakcentowania walorów Twojej twarzy – czytamy w informacji prasowej.

style="overflow:hidden;">

W roli głównej – rozświetlacz

Finalny efekt promiennej cery i wypoczętego wyglądu osiągnięty za pomocą jednego kosmetyku? Rozświetlacz pozwoli Ci na długotrwały efekt lśnienia. Wybierz spośród wielu wariantów: w kredce, tubie, atomizerze lub kamieniu. Użyj go zgodnie z naszymi wskazówkami i ciesz się świetlistym lookiem. Znajdź swój ulubiony – zachęcają w dalszej części.

style="overflow:hidden;">Strobing to technika, którą uwielbiają stosować makijażyści gwiazd. Jej efekty możemy podziwiać m.in. na twarzach Jennifer Lopez czy Beyonce.

Wypróbujecie?

Czym jest strobing, nowy trend w makijażu? (FOTO)
Czym jest strobing, nowy trend w makijażu? (FOTO)
Czym jest strobing, nowy trend w makijażu? (FOTO)
Czym jest strobing, nowy trend w makijażu? (FOTO)