Kilka dni temu pisałyśmy o fenomenie podwójnego swetra, który cieszy się niemałą popularnością na instagramie, mimo dość wysokiej ceny i małego wyboru kolorystycznego. Tymczasem okazuje się, że trend stał się na tyle popularny, że celebrytki i modelki zaczęły go nosić… po swojemu. Czy coś Wam ten trend przypomina?

ZOBACZ TEŻ: PODWÓJNY SWETER, KTÓRY CIESZY SIĘ POPULARNOŚCIĄ NA INSTAGRAMIE. JEST NIEZWYKŁY?

Do tej pory myślałyśmy, że to przerost formy nad treścią projektanta. Tymczasem okazuje się, że trend ma dość klasyczne zastosowanie. Gwiazdy noszą go jako… szalik. I niekoniecznie dobierają go do drugiego swetra. Czasami wkładają go też do marynarki czy do kurtki, jak Alexa Chung czy Gigi Hadid.

W pierwszej chwili można się zaśmiać i powiedzieć, że to dość głupia moda. Jednak pomyślcie o tym w ten sposób – sweter na spacerze otuli Twoją szyję przed chłodnym wiatrem, a jak zdejmiesz kurtkę czy marynarkę, pomoże Ci też ogrzać się gdy zrobi Ci się chłodno w pomieszczeniu.

W końcu wszyscy wiemy, jak cudowne właściwości ma ubieranie się na cebulkę w sezonie jesienno-zimowym. I każdy z nas doceni dodatkowe ciepło kiedy zrobi się chłodno.

ZOBACZ TEŻ: Zayn Malik bohaterem SKANDALU. 41-latka zdradza SZCZEGÓŁY intymnego spotkania

Pozostaje nam pozostawić Was z tym trendem i zapytać: co o tym myślicie?