SiNSAY właśnie wystartował z projektem ambasadorskim, do którego zaprosił topowe polskie gwiazdy. Przez najbliższe miesiące Ambasadorzy będą współpracować z marką, tworząc nietuzinkowe projekty, podkreślające ich indywidualny styl  i zainteresowania. Sprawdźcie, kogo zobaczycie w naszych postach:

Natasza Urbańska  piosenkarka, tancerka, aktorka i od wielu lat doskonale wszystkim znana osobowość telewizyjna. Cechuje ją prawdziwa miłość do mody – Natasza przy każdej stylizacji udowadnia, że ma świetny styl!

Matteo Brunetti – udział w programie „Master Chef” całkowicie zmienił jego życie. Umie fantastycznie gotować, ale wie też, w co się ubrać, żeby wyglądać dobrze i stylowo – po prostu facet marzenie 😉

Marika Jóźwiak – uczestniczy w programie „Totalne remonty Szelągowskiej” jako architektka, ale też malarka! Kocha projektowanie wnętrz, uwielbia styl scandi-boho i jasne przestrzenie. Swój rewelacyjny gust pokazuje również w stylizacjach.

Klaudia Halejcio – jest utalentowaną aktorką, młodą mamą i, jak wszystkim wiadomo, wielką miłośniczką mody! Uwielbiamy oglądać jej TikToki i możemy się założyć, że Wy też je kochacie!

Zobaczcie kilka pierwszych fotek i powiedźcie sami – mamy mocny #sinsaysquad ?

Mat.prasowy