Widoczny i mocny print na ubraniach to obecnie jeden z największych trendów modowych. Wyglądają doskonale w zestawieniu z jednolitym kolorem, jednak noszone razem mogą tworzyć coś na miarę zasady “co za dużo, to nie zdrowo”. Wiemy jednak, jak nosić print od stóp do głów tak, by nie zmienić się w choinkę a wyglądać modnie, inspirująco i z klasą!

ZOBACZ TEŻ: TE SANDAŁKI Z SIECIÓWKI TO PRAWDZIWY SPRZEDAŻOWY HIT! PODOBNE NOSIŁY NASZE MAMY

Dla osób zaczynających swoją przygodę z tym trendem polecam zacząć od prostych zestawień – jeden print, ewentualnie dwa podobne, przełamane jednym kolorem. Przykładowo: koszula w paski czy wzory zwierzęce (plus podobny na balerinkach) z jeansami bądź spódnica z dużymi wzorami oraz pastelową koszulą. Proste, prawda?

Można jednak połączyć elementy zarówno z jednego, jak i drugiego zestawienia, by stworzyć jedną całość. I to bez wzajemnego gryzienia! Wystarczy połączyć koszulę w paski ze spódnicą w kwiaty, by uzyskać unikatowy zestaw. Wydaje się niemożliwe? A jednak! Równie proste jest noszenie jednego koloru w różnych wzorach – jak na zdjęciu poniżej. Z daleka widać, że odcieniem przewodnim jest róż a printem kwiaty.

Jednak najprostszym sposobem na noszenie printów jest oczywiście długa, maxi dress, która nie potrzebuje dodatków, by wyróżnić się w tłumie. Wzory, kształty, kwiaty i kolory – oto nasz motyw przewodni na wiosnę!

ZOBACZ TEŻ: Białe spodnie na wiosnę. Wiemy, gdzie szukać najładniejszych modeli

A jak Wam podoba się ten trend? Więcej inspiracji poniżej!