Jeszcze przed ciążą Kylie Jenner zmieniała długość i kolor włosów kilkanaście razy w tygodniu. Fani scrollując jej instagram nie mogli się nadziwić, jak wielka jest kolekcja peruek i doczepów Jennerki. Czasami ciężko się połapać w tym, kiedy celebrytka ma faktycznie perukę, czy swoje naturalne włosy.

I chociaż jeszcze rok temu Kylie zarzekała się, że odnalazła swój styl i rezygnuje ze sztucznych włosów, ciągle widzimy je na jej instagramie. Dlatego stworzyłyśmy dla Was krótki przewodnik, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Oczywiście poza oczywistymi przypadkami, kiedy z daleka widać u niej perukę.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE COSMETICS ZAPREZENTOWAŁO 28 POJEDYNCZYCH CIENI!

Jak zauważysz peruki u Kylie? Inny kolor niż czarny z daleka woła o perukę, jednak to nie wszystko. Jeśli masz wątpliwości, co do tego, czy jest to peruka, zwróć uwagę na odrosty przy przedziałku – jeśli są czarne, wskazują z pewnością na perukę. Bardziej naturalne peruki są osadzane na siateczce, która pozwala oddychać włosom i naturalnie im rosnąć, stąd ciemny kolor na górze.

Jak zauważyć doczepy u Kylie? To proste – Kylie ma naturalnie czarne włosy. Od dłuższego czasu utrzymuje je w długości do ramion, stąd, jeśli nagle pojawią się długie, grube i lśniące włosy u niej, mamy pewność, że to doczepy.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner USUNĘŁA wypełniacze z ust! Fani są zszokowani jej wyglądem…

Jesteście w stanie policzyć wszystkie peruki Kylie?