Nic tak nie zmienia całego zestawu ubrań jak dodatki. To w nich tkwi cały sekret – odpowiednio dobrane potrafią zupełnie zmienić wygląd. Nadają też delikatności bądź charakteru, a nierzadko dodają też nuty elegancji. Tak jak okulary przeciwsłoneczne, które potrafią zupełnie zmienić Twój wygląd w kilka sekund. Chcesz wiedzieć, jakie pary będą najgorętsze w nadchodzącym sezonie? Oto, te, które będziesz najczęściej widywać!

ZOBACZ TEŻ: ZARA WYPUŚCIŁA NOWĄ KOLEKCJĘ CIEPŁYCH PŁASZCZY, KTÓRE SĄ IDEALNE NA ŚWIĘTA

KOCIE OKO
To nie jest ich pierwszy sezon, jednak wygląda też na to, że nie jest też ostatnim. Wyglądają świetnie w stylówkach rodem z lat ‘60. Prezentują się też świetnie w jeansie.

OSTRE CIĘCIE
Kanciaste okulary nigdy nie były tak seksowne jak teraz. To nowe uniseksowne okulary, którymi możesz się wymieniać z chłopakiem. Tylko, kto będzie lepiej w nich wyglądał?

KOLORY
Szkiełka przeciwsłoneczne nie muszą być czarne, by dobrze chronić siatkówkę przed promieniowaniem UV. Chanel proponuje ciemnogranatowe, jednak widziałyśmy równie dużo czerwonych szkiełek. Które z nich są ładniejsze Waszym zdaniem?

ZOBACZ TEŻ: WYGLĄDA NA TO, ŻE MUM JEANS NADAL BĘDĄ KRÓLOWAĆ W PRZYSZŁYM ROKU

NARCIARSKIE
Seksowne? Zgrabne? Modelujące twarz? Jakoś ciężko nam uwierzyć, że ciężkie okulary naprawdę mogą być hitem. Niemniej, takie są przewidywania ekspertów na nadchodzący sezon. Lansują je też wielkie domy mody… i siostry Kardashian/Jenner.

LUSTRZANE ODBICIE
Dla wszystkich tych, którzy pokochali ten trend mamy dobrą wiadomość – te okulary będą modne również w sezonie wiosna/lato 2019. Naszym zdaniem są idealne!

Który z nich najbardziej odzwierciedla Twój styl?