Kto z nas nie ma sentymentu do frywolnej, seksownej i bardzo młodej Carrie? Każda z nas chciała nią być – mieć pełną szafę designerskich ubrań, szpilek od projektantów i mieszkać w samym sercu Nowego Jorku. Te czasy jednak są już dawno za prawdziwą Carrie – od premiery serialu minęło już ponad 20 lat. Jednak 53-letnia aktorka zdaje się wyglądać coraz młodziej.

Ostatnio aktorka pojawiła się na ściance wystawnego przyjęcia, które otwierało galerię Myszki Miki. Ubrana w białą koszulę i czerwoną, rozkloszowaną spódnicę, Sarah chętnie uśmiechała się do paparazzi. Gwiazda uzupełniła swoją stylizację opaską z uszami Myszki Miki, wpasowując się tym samym w tłum celebrytów.

ZOBACZ TEŻ: OTO, DLACZEGO NIGDY NIE POWINNAŚ WKŁADAĆ PÓŁPRZEZROCZYSTEGO BODY

Wielu zwróciło również uwagę na detal, jakim był czerwony stanik, który Sarah delikatnie wystawał spod koszuli.

Inni złośliwie komentowali jej twarz. Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka wyglądała nieco mniej promiennie – od pewnego czasu jej stan skóry ponownie się poprawił. Bliscy aktorki komentują te kąśliwości tłumaczeniem, że aktorka ostatnio miała dużo pracy i dopiero teraz była w stanie się zatrzymać i odpocząć.

ZOBACZ TEŻ: Sekretne wymiary gwiazd: Ile waży Sarah Jessica Parker?

Faktem jest, że ciężko się odnieść do tych doniesień – gwiazda na swoim prywatnym instagramie chętnie wstawia swoje zdjęcia… są one jednak z planu SATC i nijak mają się do obecnego stanu rzeczy.

Myślicie, że to faktycznie efekt dobrego snu i relaksu? A może widzicie w tym rękę chirurga?

Czy Sarah Jessica Parker poddała się zabiegom medycyny estetycznej i operacji?
Czy Sarah Jessica Parker poddała się zabiegom medycyny estetycznej i operacji?
Czy Sarah Jessica Parker poddała się zabiegom medycyny estetycznej i operacji?