Wszystko, czego tylko dotkną się Kendall i Kylie Jenner od razu zamienia się w złoto! Znane sieciówki chętnie nawiązują z nimi współprace, dziewczyny świetnie sprawdzają się nie tylko w roli modelek, ale także „projektantek”. Wczoraj miałyśmy dla Was zdjęcia z lookbooka ze strojami kąpielowymi na tegoroczne lato – Kendall + Kylie dla Topshop. Dzisiaj przychodzimy z wywiadem, którego Jennerki udzieliły popularniej sieciówce.

ZOBACZ: JUŻ JEST! KOLEKCJA STROJÓW KĄPIELOWYCH KENDALL + KYLIE DLA TOPSHOP

Dlaczego tym razem postanowiłyście stworzyć kolekcję kostiumów kąpielowych?

Kendall: Z każdą kolejną kolekcją szukamy z Kylie nowych wyzwań by poszerzać nasze doświadczenie. Strój kąpielowy to must-have na lato, więc jesteśmy tym bardziej podekscytowane tworzeniem specjalnej kolekcji dla TOPSHOP.

Jaka jest główna inspiracja stojąca za kolekcją?

Kylie: Wychowałyśmy się w Californii, więc oczywiście uwielbiamy plażę i słońce. Chciałyśmy uchwycić niezwykły klimat lata w Los Angeles z naszym autorskim akcentem. Wybrałyśmy wiele śmiałych barw i printów by stworzyć tą wyjątkową linię.

Czy zawsze się ze sobą zgadzacie przy tworzeniu kolekcji?

Kylie: Chociaż ja i Kendall mamy zupełnie inne style, to w rzeczywistości mamy bardzo podobny gust. Proces powstawania koncepcji to nie tylko kroki do przodu ale także do tyłu, więc by wymyślić coś co podoba się nam obu musimy pomagać sobie wzajemnie z okiełznaniem naszych pomysłów. Dobrze jest mieć kogoś kreatywnego u boku.

Czy macie podobny styl na wakacjach?

Kylie: Zazwyczaj na wakacje wybieramy się w bardzo ciepłe miejsca w związku z czym preferujemy prostotę. Lekkie i zwiewne sukienki, jeansowe szorty i crop topy.

Jaką najzabawniejszą rzecz zrobiłyście na wakacjach?

Kendall: Bardzo podobały mi się zjazdy na linie w tajlandzkiej dżungli, gdzie byliśmy z rodziną parę lat temu. To było niezwykłe przeżycie. Cały czas się śmiałam, choć było to trochę przerażające. Czułam się jak super bohaterka.

Które rodzinne wakacje najlepiej wspominacie?

Kylie: Kocham wszystkie nasze rodzinne wyjazdy, ponieważ są okazją do odkrywania nowych miejsc z bliskimi mi osobami. Moje ulubione wycieczki to powroty do znanych mi miejsc, żeby po prostu odpocząć. Piękna, tropikalna pogoda i przyjemne plaże na Bahamach czy Hawajach zawsze są super.

Make-up na plaży? Tak czy nie? Jakie macie rady na lato?

Kendall: Kiedy jestem na zewnątrz zawsze mam lekki, naturalny make-up, może z dodatkiem lekkiego błysku czy ciekawszego koloru wokół oczu. Najważniejsze jest żeby zawsze mieć lekki krem z filtrem i w miarę możliwości także ochronny make-up. Pijcie dużo wody! Nawodnienie jest bardzo ważne dla skóry.

Jak wybrać idealny strój kąpielowy lub bikini?

Kendall: Dobry stój kąpielowy musi się ładnie układać na ciele. Bez względu na to czy jest jednoczęściowy czy dwuczęściowy. Fason powinien pomóc uwydatnić atuty w najbardziej korzystny sposób by każda kobieta poczuła się pewna siebie.

Jaki model z kolekcji podoba się wam najbardziej i dlaczego? Jak byście go zestawiły?

Kylie: Uwielbiam nasze dwuczęściowe bikini z czarnymi napisami Kendall + Kylie. Na co dzień wybrałabym klasyczny, czarny strój a na imprezę na plaży zielony lub srebrny.

Kendall: Najbardziej podobają mi się jednoczęściowe stroje. Wybrałyśmy szereg kolorów jak kobalt czy czerń żeby każda kobieta mogła je nosić na zmianę przez całe lato.

ZOBACZ TEŻ: KOLEKCJA RESERVED SWIMWEAR WIOSNA-LATO 2016

Co myślicie o kostiumach z tej kolekcji?

Czy Kylie i Kendall Jenner chodzą na plażę w makijażu?

Czy Kylie i Kendall Jenner chodzą na plażę w makijażu?

Czy Kylie i Kendall Jenner chodzą na plażę w makijażu?

Czy Kylie i Kendall Jenner chodzą na plażę w makijażu?