Ten trend nie mógł umknąć Wam w zeszłym roku. Jeszcze kilka miesięcy temu część ludzi niemalże masowo fundowała sobie minimalistyczny wzór średnika. Jeśli zastanawiałyście się, co miał on oznaczać, a nie miałyście jeszcze okazji tego sprawdzić, mamy dla Was wytłumaczenie.

ZOBACZ TEŻ: Zawsze była chudą biegaczką, po ciąży zostało jej TO

Wbrew pozorom minimalistyczny wzorek nie jest oznaką szczególnej uwagi przykładanej do znaków interpunkcyjnych… Da się go jednak dosłownie przełożyć na doświadczenia fundującej go sobie osoby. Jest on symbolem kontynuowania wcześniej podjętego wyzwania. Dla znacznej części dołączających do Semicolon Project średnik jest wyrazem tego, że stawili czoła ciężkim doświadczeniom życiowym, jak depresja, załamania czy próby samobójcze.

Zatem, dla części wytatuowanych w ten sposób osób, wzór ten nie będzie jedynie podążeniem za chwilową modą, a wyrazem znacznie głębszego znaczenia.

ZOBACZ TEŻ: Robi karierę pożerając wielkie porcje jedzenia

Dodajmy, że ludzie posiadający podobny wzór, przyłączyli się do tzw. Projektu Średnik. Akcja ta została zapoczątkowana wiosną 2013 roku przez Amy Bleuel. Dziewczyna uczciła w ten sposób pamięć po ojcu, który popełnił samobójstwo.

Znacie kogoś z podobnym wzorem?