Każdy z nas kiedyś miał podobną bluzkę albo sukienkę. Jedno ramie, cienkie ramiączko albo falbany. Dzisiaj to brzmi jak prawdziwy koszmar przeszłości albo nieporozumienie, o którym chciałybyśmy jak najszybciej zapomnieć. Tymczasem Kendall Jenner wyciąga bluzkę odsłaniającą brzuch, w dokładnie takim kroju i do tego w odcieni zieleni, która kojarzy nam się tylko z modą z lat 2000-ych i uśmiechnięta przechadza się po ulicy. Chce w ten sposób przywrócić modę na takie bluzki?

ZOBACZ TEŻ: KENDALL JENNER ZNOWU SZALEJE Z PAZNOKCIAMI POTWIERDZAJĄC, ŻE TO BĘDZIE MODNE!

Tamten okres to nie tylko dziwna moda na ubrania, lecz także niedopracowane kosmetyki. Na pewno pamiętasz czarną, upiorną kreskę, która pomniejszała oko autorce dzieła oraz klejące błyszczyki, które wręcz wylewały się z ust. W zestawieniu z topami wiązanymi na szyi bądź na jedno ramię, na samą myśl czujemy się jakbyśmy znaleźli się w 2001 roku.

Po latach ten trend stał się jednak synonimem kiczu, który skutecznie upchnęłyśmy w szafach bądź pozbyłyśmy się go na dobre. Tymczasem Kendall Jenner przywraca go na salony, nosząc go z luźnymi jeansami, dużymi sneakersami i torebką na krótkim łańcuszku, przewieszoną przez ramię.

ZOBACZ TEŻ: Kendall Jenner znów zaszalała z KOLOROWYM makijażem – podoba się Wam?

Myślicie, że ten styl wróci?