Styl gwiazd jest inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Znane twarze zazwyczaj kojarzą nam się z pięknymi sukniami z czerwonych dywanów oraz nienagannym stylem, który wybierają na co dzień. No właśnie – skoro jesteśmy już przy codziennych strojach. Jaki styl preferują polskie gwiazdy, celebrytki i modelki? Z odpowiedzią przychodzą do nas dziennikarze agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

ZOBACZ TEŻ: KENDALL JAK RÓŻOWA LANDRYNKA, HAILEY JAKO OSTRA LASKA

Sylwia Gliwa przyznaje, że posiada wiele ubrań, ale…

– Moja szafa jest naprawdę bogata we wszelakie pomysły, ja się lubię zestroić, wystroić, przestroić, a i tak na koniec dnia zawsze chodzę w jednym i tym samym, ale naprawdę mam bardzo dużo rzeczy. Tak naprawdę nie mam szafy, mam takie standy jak w sklepach, czyli takie wieszaki i jakieś tam półki, i tyle. I całą piwnicę, i dużo worków – mówi Sylwia Gliwa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Aleksandra Kisio odkąd została mamą zaczęła doceniać wygodne ubrania.

– Myślę, że jak każda kobieta lubię się dobrze ubrać i dobrze wyglądać, ale lubię się też czuć swobodnie, więc na co dzień wybieram absolutnie płaskie obuwie. Dopasowuję strój do danej sytuacji. W tej chwili najczęściej chodzę na spacery z dzieckiem, dlatego gustuję w wygodnych rzeczach – w spodniach i swetrach, ale od czasu do czasu lubię wyglądać jak kobieta – mówi Aleksandra Kisio.

style="overflow:hidden;">Kamila Szczawińska po ciężkim dniu myśli tylko o jednym…

– Czasami marzę, żeby zdjąć szpilki i jak najszybciej założyć dresy, bluzę i bawełnianą koszulkę – mówi Kamila Szczawińska, modelka.

style="overflow:hidden;">Okazuje się również, że Paulina Krupińska również nie przepada za „strojeniem się” na co dzień.

– Podobnie jak Kamila na co dzień noszę się bardzo sportowo, bardzo na ludzie, tak oversizowo. Lubię dresowe spodnie, T-shirty. Mamy bardzo podobny styl, więc nie bez powodu się przyjaźnimy – mówi Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012.

style="overflow:hidden;">Trampki czy szpilki – w którym obozie jesteście?

Czy gwiazdy na co dzień lubią chodzić w szpilkach? [VIDEO]

Czy gwiazdy na co dzień lubią chodzić w szpilkach? [VIDEO]

Czy gwiazdy na co dzień lubią chodzić w szpilkach? [VIDEO]

Czy gwiazdy na co dzień lubią chodzić w szpilkach? [VIDEO]

Czy gwiazdy na co dzień lubią chodzić w szpilkach? #KamilaSzczawińska #SylwiaGliwa #PaulinaKrupińska #AleksandraKisio

Posted by Zeberka.pl on 28 listopada 2015

Czy gwiazdy na co dzień lubią chodzić w szpilkach? [VIDEO]