Umówmy się, hybryda to świetna rzecz. Paznokcie są idealne przez mniej więcej 2-3 tygodnie, u niektórych utrzymują się jeszcze dłużej. Pod warunkiem, że są dobrze zrobione, mogą skutecznie przyciągać wzrok do Twoich dłoni, czyniąc je jeszcze bardziej zadbanymi i eleganckimi. Są jednak minusy hybrydy, które wszystkie znamy: naświetlanie, męczenie płytki paznokcia czy niszczenie paznokci to tylko wierzchołek góry lodowej. A jednak nadal cieszą się ogromną popularnością.

ZOBACZ TEŻ: 5 NAJWIĘKSZYCH TRENDÓW W STYLIZACJI PAZNOKCI NA JESIEŃ 2018!

Rozejrzyj się i zobacz, jak wiele kobiet obok Ciebie nosi hybrydę. Przeważnie jest klasyczna – jeden kolor, bez zdobień i udziwnień, prawda?

Nie tak rzadko jednak nadal spotyka się bogato zdobione paznokcie, które z daleka rzucają się w oczy. Przyciągają długością, ilością kolorów czy zdobień. Na instagramie to nadal hit – artystki, które tworzą takie małe dzieła sztuki nie narzekają na brak zleceń.

Pytanie, czy to naprawdę jest ładne? Co do tego, że nie jest użyteczne, nikt nie ma wątpliwości.

Zastanawiamy się ponieważ wiemy, jak wiele godzin trzeba poświęcić najpierw na zrobienie takich paznokci, a potem na ich zdjęcie. Doliczając dodatkowe koszty zdobień, cekinów, kryształków czy innych rzeczy, mamy wrażenie, że to zupełnie nieopłacalna inwestycja, która bardziej zawadza, niż cieszy.

ZOBACZ TEŻ: 20-latka notorycznie obgryzała paznokcie. Trzeba było amputować jej kciuka!

Robicie sobie takie udziwnione paznokcie? Widzicie je jeszcze na ulicy, w pracy, wśród znajomych? Dajcie znać!