1. Promod – bieliźniana sukienka

Bieliźniane rzeczy tej wiosny i lata będą święcić tryumfy. Mają przypominać to, co pod spodem, ale noszone na zewnątrz. Sukieneczka Promod wygląda trochę jak koszula nocna, ale w tym tkwi cały jej wdzięk.

Sukienka dostępna jest w czterech kolorach: białym, beżowym, pudrowo-różowym i brązowym. Kosztuje 29,95 euro, czyli około 120 złotych.

2. Mango – sukienka kwiecista

Sukienki w kwiaty proponuje nam w tym sezonie Mango. Ta prezentowana na zdjęciu jest bardzo w duchu hiszpańskiej firmy – wygląda jakby żywcem zdjęta z Carmen…

Cena: 169 złotych.

3. DeeZee – sukienka Sienny Miller

DeeZee na swojej stronie internetowej chwali się, że ten model wybrała też Sienna Miller, stylistyczny wzór dla wielu młodych kobiet.

Sukieneczka Mina to skromna, ale wesoła tunika, którą możemy nosić samodzielnie, do legginsów lub spodni.

Kosztuje 259 złotych. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: w delikatnym, pudrowym różu oraz w głębszym jego odcieniu. Do nabycia tutaj.

4. H&M – prostota i skromność

Ta surowa sukienka prędko nie wyjdzie z mody, może być też świetną bazą dla modnych w tym sezonie kolorowych dodatków. Żółte szpilki, które szturmem zdobywają ulicę, będą się świetnie z nią komponować.

Sukienka będzie dostępna w sklepach H&M do końca kwietnia.

Wiemy, wiemy – sukienki mają tak różne style, że ciężko się zdecydować. Mimo wszystko prosimy Was o opinię – która wydaje się Wam najładniejsza?