„Czerń jest zawsze w modzie”, „Ładni ludzie ubierają się na czarno”, „Czerń pasuje do wszystkiego!”… O co tak naprawdę chodzi z zachwytem czernią? Dlaczego właśnie ten kolor będzie rządził w tym sezonie?

Historia czerni jest o wiele dłuższa, niż nam się wydaje. Początkowo czarne ubrania były noszone na oznakę żałoby po zmarłych. Szybko jednak zaczęto odchodzić od tych ograniczeń i kolor czarny zagościł na ulicach całego świata. Niemałą rolę odegrała w tej historii „mała czarna” Coco Chanel. Mówią, że gdy nie masz się w co ubrać, zawsze możesz ją założyć. Mówią, że to coś, co każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. I prawie każda ma. Mamy więc już „matkę czerni”. Kto jest ojcem? Karl. Lagerfeld oczywiście. Na tym kolorze zbudował nie tylko najlepsze kolekcje jako dyrektor artystyczny domu mody Chanel, ale też swój własny, niepowtarzalny wizerunek.

Mając takich rodziców, czerń była od początku skazana na sławę i sukces. Były już czarne mini, czarne płaszcze, czarne swetry… Było już prawie wszystko. Właśnie, prawie. Dziś czerń przeżywa kolejną młodość. Tym razem wkroczyła w erę jeansu i miejskiego stylu.

Sklep BeJeans.pl udowadnia, że Jeans lub denim – to nie tylko spodnie, to nie tylko materiał. To kompletny styl. To pędzące miasto, dobra energia. W tym sezonie energia ma czarny kolor! Połączenie tych dwóch światów daje niesamowite efekty i możliwości. Patrzysz na produkty i już w Twojej głowie ukazuje Ci się cała stylizacja: czarne rurki Lee, botki Vagabond, zegarek od Daniela Wellingtona, a do tego klasyczna torebka Vagabond. I to wszystko możesz znaleźć w jednym miejscu: ZOBACZ TUTAJ

Uwaga! OD DZIŚ PRZECENA -15% na produkty z kategorii black!

Black Look – Sweter Wrangler (do kupienia TUTAJ), Botki Vagabond (do kupienia TUTAJ), Zegarek Daniel Wellington (do kupienia TUTAJ), Rurki Lee (do kupienia TUTAJ), torba Vagabond (do kupienia TUTAJ).

Zobacz wszystkie czarne propozycje w sklepie BeJeans.pl

Czerń wciąż w modzie - przegląd najciekawszych ubrań

Trendy, zajawki z wybiegów, lookbooki to jedno, a połączenie jeansu z czernią, które wywołało niemałe zamieszanie, to już zupełnie inna historia. To bezsprzecznie must have sezonu jesień-zima 2014. Do wyboru, do koloru! To znaczy, do czerni!

Nie jesteś jeszcze przekonana? Wystarczy, że zjedziesz myszką trochę niżej i zobaczysz, jakiego asa BeJeans.pl ma jeszcze w rękawie…

Czerń wciąż w modzie - przegląd najciekawszych ubrań
Wszystkie czarne kurtki dostępne TUTAJ

Czerń wciąż w modzie - przegląd najciekawszych ubrań
Wszystkie czarne spodnie dostępne TUTAJ

Czerń wciąż w modzie - przegląd najciekawszych ubrań
Wszystkie czarne buty dostępne TUTAJ

Czerń wciąż w modzie - przegląd najciekawszych ubrań
Wszystkie czarne akcesoria dostępne TUTAJ