Jak już zdołałyście zauważyć wczoraj, największą popularnością na tegorocznej gali Billboard Music Awards cieszyła się czerń.

Na kreacje w tym kolorze postawiły m.in. Kylie Minogue, Beyonce, Nicole Kidman, Fergie oraz Selena Gomez.

Poniżej przygotowałyśmy dla Was krótkie omówienie ich stylizacji:

 

Kylie Minogue zachwyciła nas swoją krótką, czarną sukienkę z wiosennej kolekcji Alexandra McQueena. Dziewczęcy fason kreacji sprawił, że piosenkarka wyglądała w niej jeszcze młodziej niż zwykle. Uzupełnieniem tego niezwykle udanego zestawu były sandały z frędzlami od Christiana Louboutina oraz biżuteria od Lucy Hutchings.

Ku naszej ogromnej uldze Beyonce postanowiła odrobinę poskromić fantazję i na imprezie pojawiła się w prostej małej czarnej z jesiennej kolekcji Lanvin. Dobrała do niej peep toe od Christiana Louboutina oraz biżuterię z pracowni Lorraine Schwartz.

Nicole Kidman już dawno nie wyglądała tak dobrze jak w długiej sukni z jesiennej kolekcji Dries van Noten. Brak jakichkolwiek dodatków sprawił, że na pierwszy plan wysunęła się fryzura aktorki. Trzeba przyznać, że dzięki lekko niedbałemu warkoczowi gwiazda prezentowała się naprawdę uroczo.

Sukienka Fergie podobała się nam najmniej, jednak podejrzewamy, że znajdzie się wśród Was liczne grono jej zwolenniczek. Projekt ten powstał z połączenia dwóch kreacji z wiosennej i jesiennej kolekcji Hervé Léger by Max Azria Atelier.

Na deser zostawiłyśmy dla Was kreację Seleny Gomez, która naszym zdaniem była jedną z najpiękniejszych tego wieczoru. Długa suknia z seksownym rozcięciem została zaprojektowana przez duet Dolce&Gabbana. Młodziutka gwiazda zestawiła ją z czerwonymi sandałami od Giuseppe Zanottiego oraz kopertówką Judith Leiber.