Oglądając najnowszą kolekcję zegarków Swatch na sezon Jesień-Zima 2017 ręce same się wyciągają po te małe dzieła sztuki! Stworzone z myślą o fankach DYI i życia we własnym tempie są zegarki z najnowszej kolekcji Swatch. Co w niej znajdziemy?

Czas na…

Pełna odniesień do natury linia Countryside to propozycja dla miłośniczek natury i bezpretensjonalnego, luźnego stylu. Z kolei linia Time to Swatch jest już bardziej klasyczna i charakterystyczna dla marki, ale pełno w niej nasyconych kolorów, które są teraz bardzo modne!

Czas na…

Dzięki linii Swissness możesz zamanifestować swoją miłość do Szwajcarii w stylowy sposób. Ten kraj kojarzy nam się z samymi przyjemnymi rzeczami – górami, czekoladą, serami i… spokojem, że szwajcarski zegarek nigdy nas nie zawiedzie 🙂

Czas na…

Color Studio to świetne rozwiązanie dla kobiet, które nie boją się wyrazistego designu i intensywnych kolorów. Te zegarki zdecydowanie podkręcą Twój look! Natomiast 100% niewymuszonej elegancji to domena linii Gala Night – subtelne i uniwersalne modele sprawdzą się w każdej, nawet najbardziej szykownej stylizacji.

Czas na…

Czas na…

#MySwatch