Powoli nudzi Ci się Twoja ulubiona bluza, ale szkoda Ci się z nią rozstawać? A może masz dość ubrań z sieciówek, w których chodzą wszystkie Twoje koleżanki? Mamy pomysł – customizuj! Tzn. przerabiaj je: naszywaj, wyszywaj, skracaj – rób z nimi co tylko chcesz!

Zobaczcie, co mówi Jagna Błażejewska, która chętnie eksperymentuje ze swoimi ubraniami:

Customizuj i wygraj bony na zakupy do SiNSAY!„Customizuję”, czyli przerabiam ubrania i nadaję im drugie życie. Najczęściej bawię się ubraniami męskimi, ale lubię też nadawać nowy wygląd zapomnianym rzeczom z mojej szafy lub je zwyczajnie podrasować 🙂 Obszerne męskie bluzy przemieniam w damskie dzieła sztuki. Mieszam style i tworze mash up-y modowe. Dzięki pomponom, koralikom, guzikom, dżetom, ćwiekom i różnego rodzaju dodatkom, które kupuje się w pasmanteriach, sklepach z dodatkami, ze zwykłej rzeczy można wyczarować coś naprawdę niesamowitego. I nie trzeba mieć do tego zdolności krawieckich. Wystarczy mieć pomysł, igłę, nitkę, klej do tkanin i nożyczki.

Ja czerpię inspirację ze wszystkiego co mnie otacza, ulica jest miejscem gdzie ścierają się różne osobowości i style. Mam mnóstwo albumów z lat 50’s 60’s 70’s New York’u i to też jest dla mnie nieskończone źródło natchnienia. Jestem ogromną fanką architektury i muzyki tamtego okresu, co przekłada się też na rzeczy, które projektuję. Uważam siebie za zakupoholiczkę, uzależnioną od ubrań. “Custom” to ostatnio moje ulubione słowo 🙂

Jeśli jesteście ciekawe ubrań przerabianych przez Jagnę, siadajcie przed telewizory w każdy weekend i włączajcie Cool Weekend na 4fun.tv! (piątek godz. 13:00, sobota godz. 10:00, niedziela godz. 14:00)

Macie już pomysł, co i jak byście zmienili w swoich ubraniach? W takim razie…DO DZIEŁA!

Wybierzcie jakąś rzecz, przeróbcie i prześlijcie nam zdjęcie.

My wybierzemy 3 najlepsze i nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami.

UWAGA: Można wysłać tylko jedną pracę.
DO WYGRANIA:
• 3 zaproszenia na zakupy w sklepach SiNSAY, każde o wartości 500zł
• ubrania przerobione przez Jagnę
• udział w sesji zdjęciowej z prezenterami 4fun.tv

Prace wysyłajcie na adres [email protected] w tytule wpisując ,,CUSTOMIZUJ”

Czekamy do 21.01.2014r.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Wspólna akcja magazynu JOY, Zeberka.pl, 4fun.tv i SiNSAY

SiNSAY dedykuje swoje kolekcje dziewczynom w wieku 15-24 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Projekty powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów, świadomie kreują swój wizerunek, raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu. Chce zaskakiwać swoje klientki odważną żonglerką przeróżnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz street fashion, po rockowe szaleństwo.

WIĘCEJ ZNAJDZIECIE W STYCZNIOWYM NUMERZE MAGAZYNU JOY!
SZUKAJCIE W KIOSKACH!

Customizuj i wygraj bony na zakupy do SiNSAY!

ZOBACZCIE VIDEO Z JAGNĄ: