W tym sezonie na wybiegu Paris Fashion Week pojawiła się nowa twarz. Eve Jobs, 23-letnia córka założyciela Apple, Steve’a Jobsa, zadebiutowała na wybiegu podczas czwartkowego pokazu Coperni na Paris Fashion Week. Dumnie zaprezentowała stylizację złożoną z neonowozielonego golfu, granatowej zdobionej minispódniczki, klapek na platformie i okularów przeciwsłonecznych.

Jobs dołączyła do pokazu, w którym uczestniczyły takie modelki jak Gigi Hadid, Paloma Elsesser i Adut Akech. Podczas pokazu na wybiegu zaprezentowano nową torebkę „Origami”, której kształt został zainspirowany ikoną aplikacji „Zdjęcia” iPhone’a.

30 par butów za kostkę, które będą modne jesienią

Nie potrafię wyrazić słowami, jak niezwykła jest ta kolekcja. To był zaszczyt być częścią wizji @coperni” – napisała Jobs na Instagramie, dzieląc się zdjęciami swojej stylizacji i gratulując projektantom marki, Arnaudowi Vaillantowi i Sébastienowi Meyerowi.

Blond piękność po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu w grudniu ubiegłego roku, uczestnicząc w świątecznej kampanii reklamowej Glossiera. Oprócz ambicji na wybiegi Jobs niedawno ukończyła Stanford University – tę samą szkołę, do której uczestniczył jej zmarły ojciec oraz matka, Laurene Powell Jobs. Tam też poznali się po raz pierwszy. Eve Jobs spotyka się z Harrym Hudsonem , piosenkarzem i autorem tekstów oraz bliskim przyjacielem rodziny Kardashian-Jenner.

Blanka Lipińska skomentowała związek Sandry Kubickiej i Barona!

Sonda

Eve Jobs

Podoba się wam w roli modelki?