Niecałe 2 lata temu o Hailey zrobiło się głośno w mediach – córka znanego rapera przypomniała o sobie zakładając konto na instagramie i prowadząc je w iście “influencerskim” stylu. Pokazywała zdjęcia z siłowni, eleganckie sukienki, w których pokazywała się na przyjęciach oraz codzienne, “casualowe” zestawy ubrań. W związku z tym media przypięły jej łatkę szafiarki, co jak widać, wcale jej nie przeszkadza.

ZOBACZ TEŻ: WOW! MUSICIE ZOBACZYĆ, JAK WYGLĄDA CÓRKA EMINEMA, HAILIE SCOTT! (FOTO)

Dorastanie w cieniu znanych rodziców na pewno nie jest łatwe. W związku z tym nie dziwi nieśmiałość Hailie, która wygląda świetnie na zdjęciach, ale jak sama przyznaje, bardzo ciężko jest jej się otworzyć na innych ludzi. Początkowo postowała bardzo wybiórczo i rzadko na swoim koncie na instagramie. Dzisiaj obserwujemy, jak z dnia na dzień jej zdjęcia są coraz bardziej przemyślane i pasujące do siebie nawzajem.

Nic więc dziwnego, że zainteresowanie jej osobą jest takie duże – obecnie śledzi ją w mediach społecznościowych ponad 1,4 miliona ludzi z całego świata, co w sumie daje lepszy wynik niż najbardziej znanych influencerek w Polsce.

ZOBACZ TEŻ: Córka Eminema, Hailie Scott, zachwyca FIGURĄ na Instagramie

Warto jednak zauważyć, że przez ostatnie 2 lata, czyli od kiedy wizerunek Hailie po raz pierwszy pojawił się na instagramie, jej ciało bardzo się zmieniło. Wcześniej miała inny kształt nóg, mniej umięśnione uda oraz inny brzuch. Widać, że bardzo dba o swoje ciało na siłowni.

Myślicie, że zrobi karierę jako influencerka?