3 października odbył się pokaz mody, na który czekała cała śmietanka towarzyska zgromadzona w Paryżu. Trzeba przyznać, że Karl Lagerfeld dyrektor artystyczny marki Chanel zamknął paryski tydzień mody w pięknym stylu. Najnowszą kolekcję na wiosnę-lato 2018 zaprezentował wśród wodospadów, skał i zieleni. Modelki prezentowały kolekcję, przechadzając się po drewnianym pomoście. Jedną z nich i tą, która otworzyła pokaz, była młodziutka Kaia Gerber!

Nic na to nie wskazywało, choćby jej plotki o anoreksji i zarzuty dotyczące nieumiejętnego poruszania się po wybiegu. Jej nazwisko jest jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich kilku miesięcy, choć ma na koncie kilka wpadek, których niestety nie usprawiedliwia nazwisko jej mamy, która dumnie kibicowała jej z pierwszego rzędu.

16-latka stała się sensacją w zasadzie z dnia na dzień, ale na swoim koncie ma już między innymi pokazy Bottega Veneta, Versace, Moschino, Fendi, Burberry, Valentino oraz Isabel Marant. Podekscytowana nastolatka podsumowała pokaz Chanel na Instagramie.

Otworzyłam pokaz Chanel! Nigdy nawet w najśmielszych snach o tym nie marzyłam. Karl, nie ma takich słów, które wyraziłyby, jak bardzo to dla mnie wyjątkowe. Jesteś legendą.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: JESTEŚCIE CIEKAWI JAK KAIA GERBER WYGLĄDA W BIKINI? (FOTO)

Jak myślicie, poprawiła swój styl poruszania się po wybiegu?

Film of the #CHANELSpringSummer 2018 show. See the full video on chanel.com through link in bio #PFW

Post udostępniony przez CHANEL (@chanelofficial)

@KaiaGerber opening @ChanelOfficial! 💗

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)