Nowe trendy, mody, coraz bardziej zaawansowane aplikacje, odpowiadające na potrzeby o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia – rynek kulinarny aż kipi od tego typu nowinek. Ale jeśli choć raz próbowałaś/eś przygotować samodzielnie posiłek, wiesz o tym, że długotrwałe wybieranie odpowiedniego przepisu nie musi skończyć się zaplanowaną ucztą.

Zazwyczaj okazuje się, że aby przygotować wybrany posiłek konieczne jest wybranie się na długotrwałe i żmudne zakupy – dojazd do sklepu, poszukiwanie produktów i kupowanie ich w porcjach narzucony przez producenta, a nie przez Twoje potrzeby. Masz szczęście jeśli na koniec przepis okażę się dobry, a Ty wniesiesz toast za udaną kolację. Co jednak jeśli nie masz 2h30 min (bo tyle trwa średnio opisany wyżej proces!), a danie nie zachwyciło? Receptą na uniknięcie tego typu rozczarowań są recipe boxy od CookUp Box. To konkretne korzyści i każdorazowa satysfakcja związana
z samodzielnym przygotowaniem posiłków!

Sprawienie, by każda Twoja potrawa była intrygująca i pyszna, a gotowanie wygodne i ekologiczne – to misja jaka przyświecała twórcom CookUp Box, pierwszych profesjonalnych recipe boxów w Polsce. Recipe boxy to nic innego jak ciekawe przepisy dostarczone do domu wraz ze składnikami gotowymi do ich przygotowania. Usługa bije rekordy popularności na świecie, a teraz za sprawą CookUp ma szansę zyskać grono fanów także nad Wisłą i zdetronizować modne w ostatnich latach diety pudełkowe z gotowymi posiłkami. Wszystko dlatego, że za pomysłem CookUp Box stoją racjonalne korzyści, a samodzielnie przygotowane posiłki zawsze będą najsmaczniejsze i najbezpieczniejsze.

Z CookUp Box wiesz co ugotować!

Kuchnia tajska, koreańska, amerykańska, a może potrawy wege – każdy CookUp Box zawiera unikalne oraz sprawdzone przepisy i składniki w porcjach dla dwóch lub czterech osób.

W każdym tygodniu na stronie www.cookupbox.pl pojawia się menu z 3 przepisami na dany tydzień. Ich autorzy – profesjonalni szefowie kuchni dbają, aby przepisy były ciekawe, możliwy do przygotowania w warunkach domowych, a czas od otwarcia pudełka do podania dania nie przekraczał 40 minut.

Raz w tygodniu (w wybrany dzień) kierowca dostarcza przesyłkę, w której znajduje się wszystko czego potrzebujesz do ugotowania trzech wyjątkowych kolacji. Co tydzień są nowe dania. Za ich opracowanie odpowiadają doświadczeni szefowie kuchni i kucharze na co dzień prowadzący warsztaty w największej sieci szkół kulinarnych w Polsce – CookUp. To wiele znanych i cenionych nazwisk, wśród których są m.in. Sebastian Olma, Tomek Królikowski, Michał Lachur, Piotr Bruś-Klepacki, Isabel Balderas, Yeunsu Lee, Paweł Kibart, czy Łukasz Konik. Oprócz informacji jak każde danie przygotować, w przepisach znajdują się też komentarze dietetyczne Anny Jelonek.

Z CookUp Box masz co ugotować, nie marnujesz jedzenia i czasu!

Wizyta na Hali Mirowskiej, przystanek u sprawdzonego rzeźnika na Mokotowie, zakupy w sklepie azjatyckim, po drodze poszukiwanie miejsca do parkowania… Czas na zrealizowanie zakupów u zaufanych i dobrych dostawców w Warszawie, to nie lada wyzwanie. W ramach usługi CookUp Box kierowca dostarczy najwyższej jakości składniki wprost do Twojej kuchni.

Na liście warszawskich dostawców znaleźć można: Crazy Butcher, Buczer, Dziki Trop, Valdi Drób, Gospodarstwo Majlertów, Asia Foods, Samirę i innych. Całą listę poznasz na stronie www.cookupbox.pl.

100% gwarancji świeżości zapewniają bieżące dostawy produktów i przyjazne dla środowiska opakowanie. Składniki wrażliwe na temperaturę pakowane są próżniowo
i dostarczane wraz z wkładem chłodzącym. Składników jest tyle ile potrzeba do przygotowania dań, dzięki czemu nie marnujesz jedzenia.

CookUp Box – jedyne profesjonalne recipe boxy w Polsce

To, co wyróżnia CookUp Box od innych tego typu przedsięwzięć na polskim rynku to ogromne doświadczenie kulinarne, zdobyte w ciągu ponad 4 letniego działania CookUp oraz różnorodność. Za przepisy odpowiadają doświadczeni szefowie kuchni i kucharze na co dzień pracujący w uznanych restauracjach. Wysokiej jakości produkty to efekt wieloletniej współpracy z lokalnymi dostawcami.

Proces zamówienia odbywa się w 4 prostych krokach.

Krok 1
Wejdź na stronę www.cookupbox.pl i zobacz jakie przepisy na bieżący tydzień przygotowali dla Ciebie szefowie kuchni. Nowe przepisy pojawiają się w każdą środę, w każdym tygodniu możesz zamówić zawsze 3 dania obiadowo-kolacyjne.

Krok 2
Zdecyduj jaki zestaw chcesz zamówić. Do wyboru masz 3 dania w opcji dla 2 lub 4 osób.

Krok 3
Podaj adres dostawy i preferowany czas dostarczenia boxa pod Twoje drzwi.
Dokonaj płatności. Cena za porcję zestawu dwuosobowego to 25 zł, a w zestawie rodzinnym (4 porcje) – 24 zł.

Krok 4
Ciesz się z samodzielnie przygotowanych kolacji i nie zapomnij pochwalić się efektami kulinarnych odkryć na social media. Pamiętaj o odpowiednim hasztagu #cookupbox.

Usług CookUp Box dostępna jest od maja 2017 roku.

Zamówienia na stronie www.cookupbox.pl.

CookUp Box – usługa, która zrewolucjonizuje Twoje życie!

CookUp Box – usługa, która zrewolucjonizuje Twoje życie!

CookUp Box – usługa, która zrewolucjonizuje Twoje życie!

CookUp Box – usługa, która zrewolucjonizuje Twoje życie!

CookUp Box – usługa, która zrewolucjonizuje Twoje życie!