Po premierowej, wyjątkowej, letniej kolekcji, Converse x Hello Kitty wraca na Święta z kolejną odsłoną uroczego obuwia, odzieży i dodatków! Hello Kitty, mistrz auto-ekspresji i kreatywności, kolejny raz współpracuje z Converse, aby stworzyć kolekcję pełną odważnych kolorów, klasycznej grafiki i zabawnych elementów. Wszystko po to, żeby cieszyć nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Converse x Hello Kitty powraca, aby uzupełnić Twoją świąteczną garderobę!

Converse x Hello Kitty składa się z dwóch klasycznych sylwetek Converse: One Star i kultowego Chuck Taylor All Star (w wersji wysokiej i niskiej). Kiedy zerkniemy na piętę modelu One Star, dostrzeżemy oryginalny czarno-czerwony nadruk z motywem Hello Kitty. Natomiast na Chuckach, Hello Kitty wygląda z języka trampka, pokazując swoją uroczą buźkę. Biały niski Chuck posiada dodatkowo zabawną grafikę jabłka na taśmie przy podeszwie.

Converse x Hello Kitty powraca, aby uzupełnić Twoją świąteczną garderobę!

ZOBACZ TEŻ: MASECZKI, KTÓRE URATUJĄ TWOJĄ WYSUSZONĄ SKÓRĘ PRZEZ NOC. SĄ NAPRAWDĘ BOSKIE!

Co tu dużo mówić, ta kolekcja jest po prostu przeurocza! Oprócz obuwia, znajduje się w niej również odzież i akcesoria, w tym bluzy, t-shirty, oraz czapki. Poczuj świąteczną moc Hello Kitty już od 6 grudnia!

Converse x Hello Kitty powraca, aby uzupełnić Twoją świąteczną garderobę!

Kolekcja będzie dostępna w sklepach Converse w Krakowie w Galerii Krakowskiej, w Warszawie, w Arkadii, Galerii Mokotów i Złotych Tarasach, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej, we Wrocławiu we Wroclavii, w Poznaniu w Posnanii, a także w sklepach partnerskich: Run Colors, Warsaw Sneaker Store, Sneakerstudio oraz Answear.com.