Oj, TAKIEJ awantury już dawno na w branży urodowej nie było… Kim Kardashian może być zadowolona – od wczoraj wszyscy mówią o jej nowej paletce do konturowania. Niestety, nie kontekście, o którym myślicie…

Zacznijmy od początku, czyli od momentu, w którym celebrytka pokazała, jak prezentuje się jej nowy zestaw. Zrobiła to za pośrednictwem serii krótkich nagrań na Snapchacie i InstaStory. Wszystko szło nieźle dopóki Kim nie zabrała się za robienie swatchy. Niestety, szybko okazało się, że celebrytka nie do końca sobie z tym radzi i nie mam w tym wprawy.

Właśnie ten element prezentacji postanowił na swoim Twitterze skomentować Jefree Star. Vloger stwierdził, że rozjaśniacze i bronzery nie prezentują się na nich najlepiej. Dodał też, że z oceną samej paletki będzie musiał zaczekać do momentu, aż ją wypróbuje. Podkreślmy – jego krytyka spadła głównie na same swatche, które Kim rzeczywiście wykonała nie najlepiej.

ZOBACZ TEŻ: Oto 4 wpadki, które towarzyszą kosmetykom KKWBeauty od Kim Kardashian

Niestety, dla fanów Kardashianki i jej produktów nie był to argument. Te kilka komentarzy Jeffree’a wywołało prawdziwą burzę i ściągnęło do jego twitterowego konta setki obrońców Kim. Atak na vlogera trwał dobre kilka godzin. Nie pomagały tłumaczenia, że jego krytyka odnosiła się jedynie do samego sposobu zaprezentowania paletki, a nie samego produktu, ani zapewnienia, że gdy tylko będzie miał okazję, wyda jej szczerą recenzję.

Nie zabrakło też komentarzy wybiegających daleko poza tematykę urodową, a przypominających dawne wpadki Jeffree’a z rasistowskimi filmikami…

Do dyskusji w końcu włączyła się sama Kim. Starsza siostra Kylie Jenner na swoim InstaStory postanowiła odnieść się do całej sytuacji. Co ciekawe, celebrytka przyjęła krytykę, wyciągnęła z niej wnioski i zaczęła bronić makijażysty! Poprosiła fanów, by nie atakowali gwiazdora, bo nie mają podstaw do tego.

Myślicie, że interwencja Kim pomogła?

Co za awantura! Jeffree Star skrytykował swatche Kim Kardashian i... pożałował!

Co za awantura! Jeffree Star skrytykował swatche Kim Kardashian i... pożałował!

Co za awantura! Jeffree Star skrytykował swatche Kim Kardashian i... pożałował!