To już tradycja! Co roku na początku stycznia z nową energią startuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cała Polska rusza z pomocą, otwiera serca i portfele, wspierając tym samym fundację. W pomoc angażują się również gwiazdy, które przekazują na aukcje przedmioty, które zazwyczaj mają dla nich szczególną wartość.

ZOBACZ: NIE ZGADNIECIE, KTO ZASTĄPIŁ ANJĘ RUBIK I SASHĘ KNEZEVICA W KAMPANII APART!

Aukcje gwiazd powoli dobiegają końca, dlatego my postanowiłyśmy przyjrzeć się efektom licytacji. Ku naszemu zdziwieniu rekordu nie bije ani Jessica Mercedes, ani Maffashion. Rekordzistką ma szanse zostać Anja Rubik, która w tym momencie zagwarantowała fundacji ponad 55 tysięcy złotych!

Anja Rubik zaprasza do świata mody! Zdobądź podwójne zaproszenie na najbardziej oczekiwany podczas Paris Fashion Week pokaz Yves Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Na backstage’u poznasz osobiście projektanta Anthony Vaccarello!

Dodatkowo Anja zaprasza też na backstage sesji zdjęciowej do prestiżowego magazynu oraz wspólne zdjęcie, przed którym czeka Cię profesjonalny make-up i przygotowanie fryzury zrealizowane przez team Anji Rubik – czytamy na stronie aukcji.

Licytację możecie śledzić TUTAJ. Będzie więcej niż 60 tysięcy? Przekonamy się już za dwa dni!

ZOBACZ TEŻ: CZY DIETA ANJI RUBIK SPRAWIŁA, ŻE TAK DRASTYCZNIE SCHUDŁA?

Wow!

Co tam Jessica Mercedes! Co tam Maffashion! To Anja Rubik bije rekord WOŚP!