Moda na bycie fit trwa w najlepsze. Ćwiczą dosłownie wszyscy! Inspiracji możemy szukać nie tylko na Instagramach i Snapach znanych trenerek, ale również gwiazd i blogerek. Słyszałyście już o Kayli Itsnines? To prawdziwa królowa fitness, która podobnie jak Ewa Chodakowska może pochwalić się nie tylko swoimi świetnym efektami, ale także tymi swoich podopiecznych.

ZOBACZ TEŻ: NIKT NIE WIERZY W TO, ŻE PUPA TEJ KOBIETY JEST PRAWDZIWA

Kayla to trenerka, która zasłynęła swoim planem treningowym Bikini Body Guides (BBG). Jej ćwiczenia zmieniły życie wielu kobiet. Ona sama może pochwalić się figurą idealną. Aż zaczynamy się zastaniać – co ona je, że TAK dobrze wygląda? Z odpowiedzią przychodzi magazyn Harper’s Baazar, któremu Kayla opowiedziała o posiłkach, które spożywa każdego dnia.

Kayla Itsines – co jada popularna trenerka?

Kayla zdradziła, że kiedy nie podróżuje służbowo, już od 6 rana zaczyna treningi ze swoimi podopiecznymi. Wstaje o 5, odpisuje na komentarze na Instagramie i idzie do kuchni, aby przygotować śniadanie. Przyznaje, że jest to jej najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia, ponieważ daje jej „kopa” do działania na cały dzień. Przed 6 zjada małe śniadanie, najczęściej kromkę chleba razowego z jajkiem sadzonym.

Po porannym treningu Kayla serwuje sobie resztę śniadania. Zazwyczaj są to jeszcze dwa tosty z jajkiem, do tego awokado, sok z cytryny, pomidorki i szpinak typu baby.

Okay you ladies are banned from tagging me in these photos UNLESSSSS you make me some too 😌👍 Sharing is caring 😝 www.kaylaitsines.com/app

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kayla Itsines (@kayla_itsines)


Kayla ma dwa psy. I to nie byle jakie. Siberian Huske to wymagająca rasa, która potrzebuje dużo ruchu. Trenerka stara się każdego dnia zabierać je na spacer po śniadaniu. Najbardziej lubi chodzić z nimi po plaży.

Hahahaha this is still one of my favourite photos 😂😂 TJ with the photobomb!! . www.kaylaitsines.com/app

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kayla Itsines (@kayla_itsines)


W porze lunchu zazwyczaj je sałatkę z kurczakiem lub tuńczykiem. Sałatka jest bardzo łatwa w przygotowaniu i bez problemu możemy zapakować ją do lunch boxa i zabrać ze sobą do pracy czy nawet do kawiarni. Kayla do swoich sałatek dodaje najczęściej ogórka, paprykę, miętę, bazylię, cebulę i ser mozzarella. Trenerka stara się zawsze dorzucić również węglowodany złożone (np. pełnoziarniste grzanki lub quinoa), które dodają jej energii do końca dnia.

This is one of those photos that you just want to reach into the screen and take it 😍👌arghhhh!! www.kaylaitsines.com/app

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kayla Itsines (@kayla_itsines)


Kiedy ma ochotę na przekąskę, sięga najczęściej po owoce. Do jej ulubionych zaliczają się m.in. jagody acai i mango. Kaya przyznaje, że jej ulubioną porą roku jest lato, wtedy ma wszystkie swoje ulubione owoce na wyciągnięcie ręki.


Po południu czas na trening. Kayla korzysta ze swojego treningu Bikini Body Training Guide, przyznała, że uwielbia swój plan, ponieważ jest krótki (tylko 28 minut), ale przy tym bardzo intensywny.


Popołudniu trenerka nieco wrzuca na luz i ma chwilę czasu tylko dla siebie. Przyznaje, że jest to jej ulubiony moment w ciągu całego dnia.


Jej ulubionym posiłkiem jest obiado-kolacja. Kayla przyznaje, że stara się urozmaicać go tak bardzo, jak to tylko jest możliwe. Zawsze jednak pamięta o tym, żeby był zbilansowany i pełnowartościowy. Najczęściej jest to mieszanka chudego mięsa, warzyw i węglowodanów złożonych. Jednym z jej ulubionych dań jest curry. Itsines nie odpuszcza sobie także wizyt w restauracjach, uwielbia zamawiać w nich m.in. owoce morza.

Jej dzień kończy się na kanapie z kubkiem herbaty miętowej na poprawę trawienia.

💪💪 www.kaylaitsines.com/app

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kayla Itsines (@kayla_itsines)