Karl Lagerfeld we wrześniu skończył 85 lat. Nadal jednak poświęca się pasji, jaką jest projektowanie i daje z siebie wszystko w przygotowywaniu kolekcji dla Chanel i marki sygnowanej jego nazwiskiem. Jego wygląd jednak zaczyna niepokoić. Czyżby podupadł na zdrowiu?

ZOBACZ TEŻ: LAGERFELD: ZATRZYMYWANIE MŁODOŚCI JEST ŻAŁOSNE

Lagerfeld projektuje dla Chanel od 30 lat. W międzyczasie zajmuje się również swoją marką „Karl Lagerfeld”, aktywnie uczestniczy w organizowaniu pokazów mody, fotografuje i wydaje książki. Regularnie również wydaje nowe zapachy sygnowane swoim nazwiskiem. Taki ciągły bieg, w wieku 85 lat, może być wykańczający.

Znany z dbałości o detale i schludnego wyglądu, projektant w styczniu tego roku po raz pierwszy pokazał się publicznie z okazałą, siwą brodą. Przyznamy, że był to dla nas spory szok, tym bardziej, że do tej pory byliśmy mocno przyzwyczajeni do ogolonej, widocznej twarzy projektanta.

Ale to nie koniec zmian. Na swoim ostatnim pokazie Chanel SS 2019, kolekcji ready-to-wear podczas paryskiego tygodnia mody, Karl Lagerfeld pokazał się w widocznie gorszej formie. Zaokrąglony brzuch i widocznie grubsza sylwetka ma być powodem do plotek w świecie high fashion.

ZOBACZ TEŻ: KARL LAGERFELD: NIKT NIE ZATRUDNIA ANOREKTYCZEK!

Myślicie, że projektant podupadł na zdrowiu? Czy to chwilowa zmiana sylwetki?

Co się dzieje z Karlem Lagerfeld'em?
Co się dzieje z Karlem Lagerfeld'em?
Co się dzieje z Karlem Lagerfeld'em?
Co się dzieje z Karlem Lagerfeld'em?