Trendy w koloryzacji włosów zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nie chodzi jedynie o tempo pojawiania się nowych pomysłów, ale i o sporą gamę kolorystyczną, którą fanki tego typu eksperymentów mogą przetestować. Okazuje się, że dla niektórych dużo ciekawszym jest fundowanie sobie na włosach kolejnej ekstremalnej mieszanki barw, niż zaczerpnięcie informacjo o tym, jak dbać o włosy, by były one zdrowe…

ZOBACZ TEŻ: #GalaxyHair – Mocny kolorowy następca #OpalHair

Jeśli jesteście zwolenniczkami nieco mniej inwazyjnych eksperymentów, być może nowy gorący trend szerzący się w sieci będzie dla Was.

Spotkałyście się już z tatuażami na włosach? Jeszcze nie? W takim razie musicie nadrobić zaległości. To właśnie błyszczące, naklejane na kosmyki ozdoby stały się hitem ostatnich tygodni. Przypomnijmy, że w sezonie letnim złote, srebrne i czarne połyskujące tatuaże były modne jako wakacyjny dodatek do plażowych stylizacji. Proponowane teraz ozdoby na włosy są kontynuacją tego letniego trendu.

Jeśli nie do końca przekonują Was modne kolory włosów w stylu #galaxyhair czy #opalhair, tatuaże w tym wydaniu mogą być dla Was niezłą alternatywą na wieczorne wyjścia.

Co powiecie o tej propozycji? Zdradzimy Wam jeszcze, że jedną z prekursorek trendu jest Kylie Jenner.

Had to try, couldn’t resist! #trending #trendalert #hairtattoo #kyliejenner #hair #fashion #fun

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Denise Frie (@denisefrie)

• READY, SET, BE GORGEOUS • #scunci #hairtattoos #hairgems #getthelook #fashion #hairgoals #hair #hairenvy #beauty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Official Instagram of scünci (@scunci)

• STRIPE IT TO ME • #hair #hairtattoos #scunci #ugotthis

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Official Instagram of scünci (@scunci)