Okazuje się, że Twoja torebka to jeden z gadżetów, które mówią o Tobie najwięcej. Jej styl, wielkość, sposób, w jaki ją nosisz pokazują ludziom jaką jesteś osobą.

Co mówi o Tobie torebka?
torebka, Zara

Skromna, elegancka, klasyczna

Prowadzisz szybki styl życia, jesteś wiecznie zajęta i zabiegana. Potrzebujesz torebki, która nadawać się będzie na wiele okazji: spotkanie biznesowe, wypad z przyjaciółmi do baru czy zakupy. Twoja torebka pasuje do wielu zestawień, jest praktyczna a przy tym w swoisty sposób wyrafinowana. Doceniasz klasyczną elegancję, więc nie wahasz się zainwestować w torebkę dobrej, znanej marki, która będzie niczym ozdoba dla Twojego ramienia. Jednocześnie pomieści wszystkie niezbędniki kobiety pracującej: etui na okulary, małą kosmetyczkę, portfel, dokumenty.

Co mówi o Tobie torebka?
River Island

Co dwie torby to nie jedna

Posiadanie jednej torebki na wszystkie okazje to z pewnością nie rozwiązanie dla Ciebie. Uwielbiasz mieć szeroki wybór, nawet jeśli wiąże się to z wymienianiem galanterii co sezon. Na zakupy spora torebka do ręki, jak ta na zdjęciu poniżej, na obiad w restauracji tylko kopertówka, do pracy spora, usztywniana torba. Słowem inna torebka na każdy dzień czy wydarzenie. Instynktownie czujesz, że kopertówka nie pasuje do pracy i nic nie zmusi Cię, abyś pojawiła się z nią w biurze.

Co mówi o Tobie torebka?
Ted Baker

Tylko najmodniejsze

Torebka nie jest dla Ciebie torebką, jeśli nie nosiło jej znane ramię. Wybierasz tylko te modele, na które decydują się gwiazdy, nawet jeśli miałabyś na to wydać cały przychód z ostatnich trzech miesięcy. Twoja torebka wyraża Twój gust, mówi o tym, że jesteś wybredna i lubisz żyć na całego. Torba dla Ciebie musi być spora, aby pomieścić wszystkie niezbędne, modne gadżety: najnowszy model telefonu komórkowego, pokaźny zestaw do makijażu i koniecznie małego pieska.

Co mówi o Tobie torebka?
Mango

Nic mi więcej nie potrzeba

Masz jedną, dużą torebkę, którą zabierasz ze sobą zawsze i wszędzie – i to Ci wystarcza. Nie widzisz sensu w zapychaniu szaf kilkunastoma modelami ani wydawaniu całej pensji na nowe dodatki, skoro Twoja stara torba jeszcze trzyma się kupy. Jesteś osobą praktyczną, i ważne dla Ciebie jest to, że pomieścisz w torebce nie tylko kosmetyki, portfel i telefon, ale także dezodorant, plastry, tabletki przeciwbólowe, podpaski, długopisy, notesy, chusteczki i wszystko to, co wpadnie Ci do głowy zabrać ze sobą.