H&M kocha znane modelki. Po raz kolejny bierze na spytki kolejną z nich i poznaje jej sekrety. Ostatnio główną bohaterką została piękna Hilary Rhoda. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ TEŻ: HILARY RHODA WYSZŁA ZA MĄŻ – ZOBACZCIE JEJ SUKNIĘ ŚLUBNĄ

Hilary przyznała, że nie ma swojego ulubionego fotografa, a tak właściwie to jest ich zbyt wielu, żeby wszystkich wymienić. Najbardziej pamiętnymi pokazami mody są dla niej wszystkie show haute couture Diora. Modelka uwielbia ich teatralny charakter. Ikoną modelingu jest dla niej Cindy Crawford, a „powera” na sesjach zdjęciowych zawsze daje jej muzyka Madonny i Jamesa Browna.

Sekretem jej urody są ćwiczenia. Hilary uważa, że pocenie się pozwala na pozbycie się toksyn i utrzymanie prawidłowego krążenie krwi. Po wyjściu z siłowni jej skóra nabiera blasku. Modelka często „funduje” swojemu ciału suche szczotkowanie przed prysznicem, które sprawia, że skóra staje się bardzo miękka. Czynność ta pozwala pozbywać się martwych komórek skóry i poprawiać krążenie. Najlepszą urodową radą, jaką kiedykolwiek usłyszała jest to, żeby dbać o prawidłowe nawilżenie skóry. Jak pachnie modelka? Jak olej Jao Goe. Kiedy nie ma zbyt dużo czasu na układanie fryzury – sięga po suchy szampon lub związuje włosy w kok.

Jesteście fankami urody Hilary?

Today’s makeup💄💋 by @jodieboland 💋

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilary Rhoda (@hilaryhrhoda)

Yesterday’s makeup look by @pollyosmond 💋😘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilary Rhoda (@hilaryhrhoda)

Read my interview on embodying the #chopardimperiale woman on @chopard website, link in my bio 💋

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilary Rhoda (@hilaryhrhoda)