Witam wszystkich!!!

Proszę o poradę…Proszę o radę co do płaszczyka który zamierzam sobie kupić? Czy Waszym zdaniem jest fajny bo trochę się waham… No i buciki do niego. Poradźcie. Z góry dziękuję!!! POZDRAWIAM!!!

Kamila

Droga Kamilo,

Trudno nam powiedzieć, czy płaszcz jest „fajny”. Gusta są różne, jednym się będzie podobał, innym nie. Zeberce – jak najbardziej. Możemy też z całym przekonaniem stwierdzić, że płaszczyk jest bardzo modny. Fiolet, chociaż jest to odważna barwa, należy do tych kolorów, które często pojawiają się w zimowych i jesiennych kolekcjach.

Co do butów natomiast radzilibyśmy poszukać innego koloru. Nie chodzi tylko o względy czysto praktycznie – taka kolorystyczna dosłowność nie jest modna. Na czasie jest łączenie np. szarości i fioletu, możesz nawet popróbować z jasnym beżem, o klasycznej i pasującej do wszystkiego czerni nie wspominając. Buty świetnie wyglądać będą z dopasowaną kolorystycznie czapeczką, rękawiczkami, czy szalem.

Na zdjęciu:

1.Płaczyk zaproponowany przez Kamilę – Allegro.pl
2. TorebkaStylea.pl, cena: 45 zł
3. Beret z moheru i angory – H&M, 35 zł
4. Broszki – potworki z filcu – Allegro.pl
5. Botki – Allegro.pl

botki
Fioletowe botki zaproponowane przez Kamilę mają modny fason, ale połączone z fioletowym płaszczem mogą sprawiać ciężkie, „przeładowane” wrażenie.