Bacznie obserwując Wasze komentarze na Zeberce i Facebooku postanowiliśmy wprowadzić pewną nowość do naszego portalu.

Doszliśmy do wniosku, że trochę męskiego ciała nikomu nie zaszkodzi. Od dziś, co tydzień będziemy prezentować Wam Ciacho Tygodnia – mężczyznę seksownego, inteligentnego i niebanalnego. Nasz nowy cykl rozpoczyna hollywoodzki aktor Jake Gyllenhaal.

Dlaczego właśnie Jake?

To człowiek posiadający to magiczne i niesprecyzowane ‚coś’, co przyciąga jak magnes – napisała na naszym Facebooku Kasia. Ciacho? On jest jak cały tort! podsumowała perfekcyjnie Shoshana.

Zgadzamy się w pełni z naszymi czytelniczkami. Ten hollywoodzki aktor nie jest typowym, wymuskanym ciachem, który jest marzeniem każdej kobiety. Jake jest męski, seksowny nietypowy. Ma to coś co sprawia, że filmy z jego udziałem ogląda się z zapartym tchem.

Nieprzypadkowo został osadzony w roli nieprzeciętnie seksownego Księcia Persji. Na uwagę zasługują również inne jego filmy, takie jak Bracia, czy Miłość i inne używki. Za tę rolę otrzymał nominację do nagrody Złoty Glob oraz 1 inną nominację. W maju do kin wchodzi najnowszy obraz z jego udziałem – Kod nieśmiertelności. Wybierzecie się do kina?

Poniżej przedstawiamy Wam wszystkie okładki Jaka, na jakich pojawił się od marca 2004 do kwietnia 2011. Zaczynamy od najnowszej dla kwietniowego Men’s Journal.

Na dokładkę przypominamy zwiastun filmu Książę Persji:Piaski Czasu: