Coraz więcej gwiazd decyduje się na odważne metamorfozy. Celebrytki masowo obcinają i farbują włosy. Jedną z kobiet, które postawiły na zmianę wizerunku, jest Christina Aguilera. Wygląda na to, że piosenkarka żegna się z Xtiną.

Mocny makijaż przeobraził się w subtelne muśnięcie kosmetykami. Blond doczepy ewaluowały w nieco bardziej poskromioną fryzurę. Ten naturalny wygląda to hołd dla Whitney Houston, który wokalistka oddała podczas American Music Awards 2017.

ZOBACZ TEŻ: NOWY JADŁOSPIS SZCZUPŁEJ CHRISTINY AGUILERY

36-letnia piosenkarka dosłownie zdmuchnęła publiczność swoją interpretacją piosenki „Run to You” ze ścieżki dźwiękowej The Bodyguard. Fakt, że jej występ był genialny, nie było dla nikogo zaskoczeniem. Jej świeży wygląd wręcz przeciwnie. To najprawdopodobniej jej najbardziej naturalna odsłona, jaką kiedykolwiek widziałyśmy!

Fani piosenkarki kojarzą ją głównie z czerwonymi ustami i mocnym makijażem oczu. Tego dnia Christina postawiła na skromność i pokazała się na scenie niemalże nieumalowana. Błyszczyk i zaczesane włosy to chyba najbardziej charakterystyczne elementy tego występu. Oczywiście poza wielkim talentem.

ZOBACZ TEŻ: WIELKA PRZEMIANA CHRISTINY AGUILERY (FOTO)

Podoba się Wam?

honoring an angel @amas this Sunday 🖤

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Christina Aguilera zmieniła się nie do poznania! Nie poznają jej nawet fani!

Christina Aguilera zmieniła się nie do poznania! Nie poznają jej nawet fani!

Christina Aguilera zmieniła się nie do poznania! Nie poznają jej nawet fani!