Christina Aguilera na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w przepięknej skórzanej stylizacji. Artystka zachwyciła internautów odważnym i bardzo kobiecym wizerunkiem! Fani zareagowali bardzo entuzjastycznie na TE zdjęcia! Zobacz je koniecznie.

Marzysz o zdrowej i pięknej skórze? Zdradzamy tajniki wiosennej pielęgnacji!

Christina Aguilera w skórzanej stylizacji

Wokalistka bardzo pewnie pozuje w czarnych, rozszerzanych ku dołowi spodniach i skórzanym płaszczu. Do stylizacji dobrała modną niewielką torebką marki Lana Marks oraz ciemne okulary Fendi. Monochromatyczny look kontrastuje z jej platynowymi długimi włosami i jaskrawym, żywym manicure. Wystrzałowa stylizacja sprawiła, że fani szeroko zaczęli ją komentować, nie szczędząc komplementów i ciepłych słów.

„Adoptuj mnie, królowo”.

„Jak pięknie. Wyglądasz luksusowo”.

„Moja królowa!”.

„Spraw, że nie zapomnimy, kto zasiada na tronie!”.

„Wyobraźcie sobie być tak atrakcyjną”.

„Tak, królowo, czekamy na ciebie!”.

„O tak, kochana!” – to tylko niektóre z tysięcy komentarzy pod zdjęciami artystki.

 

Kasia Cichopek opublikowała zdjęcie w modnej stylizacji. Fani zaczęli jej wytykać za duże buty

Piosenkarka uwielbia skórzane stylizacje?

Christina Aguilera w trakcie trwania swojej kariery wielokrotnie dawała znać swoim fanom, że lub skórzane stylizacje. W 2010 roku w teledysku „Not Myself Tonight” postanowiła pójść na całość. Skąpe odzienia rodem z kultury BDSM wywołały wówczas niemały szok w fanach piosenkarki. Gwiazda już jakiś czas temu zrezygnowała z życia w blasku fleszy. Chociaż od kilku lat nie znajduje się już na pierwszych stronach gazet z częstotliwością taką, jak niegdyś, to wciąż zachowuje regularny kontakt z fanami i jest aktywna zawodowo. A jak Wam podoba się najnowsza stylizacja Christiny Aguilery? Waszym zdaniem faktycznie wygląda „luksusowo”?