Chrissy Teigen to jedna z tych celebrytek, których nie da się nie lubić. Wielki dystans do własnej osoby, doskonałe poczucie humoru, podejście do tematu macierzyństwa i wypowiadanie się na trudne tematy to jedynie wierzchołek tego, za co cenimy żonę John’a Legend. Uwielbiamy w niej również zmysł do zmiany wizerunku – tym razem modelka mocno ścięła włosy i wyszła na miasto jako odświeżona wersja Michelle Pfeiffer z filmu “Człowiek z blizną”.

ZOBACZ TEŻ: CHRISSY TEIGEN POKAZAŁA SIĘ W PLASTRACH OCZYSZCZAJĄCYCH! FANI PĘKAJĄ ZE ŚMIECHU!

Metamorfozą Chrissy podzieliła się na swoim instagramie jej fryzjerka, Laura Polko z Los Angeles. Przydługa, cienka grzywka, lśniące włosy i delikatnie podwinięte końcówki – czy to nie jest skóra zdjęta z Elviry Hancock? Doskonale skopiowany makijaż dodaje całej stylizacji wiele uroku. Srebrno-czarne smokey, z mocno podkreśloną dolną powieką i brzoskwiniową szminką w stylu nude to prawdziwy majstersztyk.

Nie wierzycie? Spójrzcie tylko na to zdjęcie:

Nie można też pominąć doskonałej pozy Chrissy, która jako zawodowa modelka wie, jak to zrobić – subtelnie otwarte usta, niczym nie zmącony i pewny siebie wzrok. Wygląda naprawdę perfekcyjnie!

Najbardziej zabawną rzeczą jest fakt, że Chrissy nie została zaproszona na żadną kostiumową czy przebieraną imprezę… Po prostu bardzo chciała się na jeden wieczór zamienić z Elvirą.

I jak tu jej nie kochać?