Od kilku lat możemy zaobserwować coraz większy kult idealnego ciała. W dobie Instagrama i Photoshopa (nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na wersję na telefon…) z każdej strony jesteśmy „bombardowane” zdjęciami idealnych i nierealnie pięknych kobiet. Do tego tematu postanowiła odnieść się sama Ewa Chodakowska, która przyznała, że nawet ona nie wygląda tak perfekcyjnie przez 24 godziny na dobę.

ZOBACZ: EWA CHODAKOWSKA ZAATAKOWANA ZA „PASKUDNE BIKINI”!

Na jej facebookowym profilu pojawiło się właśnie wpis, na którym znana trenerka zaprezentowała dwa zdjęcia i postanowiła je porównać. Na jednym możemy zobaczyć, jak wygląda „na luzie”, na drugim jak prezentuje się podczas pozowania.

– UWAGA NA „PERFECT” fotki w sieci!! 😵😵 50 w talii, 100 cm w biodrach… yyyyy… Nie wierz, we wszyskto na co patrzysz‼️❤️

Babeczki zdaje sobie sprawę z tego, ze w internecie kreowany jest NIENATURALNY wizerunek ciała.. mówi się o kulcie ciała, o retuszowaniu zdjęć, przerabianiu sylwetki 😅😅😅 przekłamywaniu rzeczywistości..

Tutaj można nieźle popłynąć 😬😬😬

Problemem nie tylko jest fotoszop, który z każdej sylwetki zrobi FIT BOGINIE w minutę.. ale tez POZOWANIE.. ułożenie ciała w pozycjach, w których nie jesteśmy w stanie się poruszyć.. nie jestem pewna czy jestesmy w stanie oddychać.. zastygamy w miejscu i pstryk – no ale po pstryk trzeba wrócić do życia 😜😜😜 – napisała.

Poruszyła również temat swojej figury.

– W moim przypadku ciało to rzemiosło.. jest efektem wielu lat pracy – jestem trenerką, nie wolno mi wyglądać inaczej jak dobrze 😅😅

Dlaczego pokazuje? No bo ktos kto szyje ubrania pokazuje ubrania, ktos kto gotuje – pokazuje potrawę na talerzu.. ktos kto robi makijaż? Pokazuje umalowaną twarz… proste..

Pracuje z ciałem – moim i Twoim i ciało zawsze będę pokazywać bo jest moja wizytówką… moje i Twoje ❤️❤️❤️ – czytamy dalej.

W dalszej części wpisu poruszyła kwestię pozowania.

– Na pierwszym zdjęciu NIE POZUJE.. Nawet na palce się nie wspiełam 😅😅

Na drugim zdjęcie wypięłam tyłek, „sprasowałam” na wydechu brzuch i delikatnie napięłam ramie..

Jest różnica? Jest!

NIE WYGLĄDAM TAK jak na drugim 24 H 😂😂😂 a tak wygląda wiele miłych pań na fotkach profilowych..

Patrząc na perfect zdjęcia w sieci, miej świadomość tego, ze nie każdy wygląda tak jak się pokazuje.. Trików i myków co nie miara 🐒🐒🐒 – czytamy.

ZOBACZ TEŻ: EWA CHODAKOWSKA PONIŻYŁA HEJTERKĘ?! TRENERKA SIĘ TŁUMACZY!

Spodziewałyście się po niej takiego wpisu?

Chodakowska: UWAGA NA PERFECT fotki w sieci!! NIE WYGLĄDAM TAK...

Chodakowska: UWAGA NA PERFECT fotki w sieci!! NIE WYGLĄDAM TAK...

Chodakowska: UWAGA NA PERFECT fotki w sieci!! NIE WYGLĄDAM TAK...