Tak, obok zdjęć TEJ modelki w ciąży po prostu nie da się przejść obojętnie. Mowa oczywiście o Sarah Stage… To, co wyróżnia przyszłą mamę na tle innych koleżanek z branży spodziewających się dzieci, to ekstremalnie mały brzuszek. Tak. Sarah dała się poznać światu jako modelka, która do 9 miesiąca ciąży mogła pochwalić się widocznymi na brzuchu mięśniami…

Tak było w 2015 roku, gdy spodziewała się pierwszego dziecka, i tak jest teraz, gdy w drodze jest drugi maluch.

Obłędna i obłędnie niezdrowa ciążowa figura Sarah przysporzyła jej niemałego zainteresowania, ale też i krytyki. Pod zdjęciami modelki regularnie pojawiają się mniej lub bardziej rzeczowe komentarze wytykające jej nierealne wręcz ciążowe wymiary. Przyszła mama po raz drugi może zapomnieć o sporym brzuszku. Ten element ciąży ominie ją i tym razem – ku zaniepokojeniu komentujących.

A jeśli chodzi o samą modelkę i jej drugiego bobasa… Wygląda na to, że u dwójka radzi sobie zupełnie nieźle – zarówno z hejtem, jak i zdrowym rozwojem. Sarah na każdym kroku podkreśla, ze czuje się świetnie, jest pod opieką lekarzy, a i z maluszkiem wszystko w idealnym porządku.

ZOBACZ TEŻ: Sarah Stage pokazuje, jak wyglądają ćwiczenia z jej synkiem

Ostatnią ważną informacją, którą podzieliła się ze światem, było zdradzenie płci drugiego dziecka. Okazuje się, że dwuletni James będzie starszym braciszkiem dla… drugiego SYNA, modelki! Tak, Sarah spodziewa się chłopca!

IT'S A BOY!! 💙 we are so excited !!!! Can't stop smiling!!! more details if you click link in BIO

Post udostępniony przez MY FITNESS EBOOK AVAIL NOW 👇🏼 (@sarahstage)

Positive vibes only ☺️ #unbothered 💅🏼metallic bikini from @londonbeachswim 👙 #6monthspregnant #26weeks

Post udostępniony przez MY FITNESS EBOOK AVAIL NOW 👇🏼 (@sarahstage)

Chociaż po brzuszku nie ma ani śladu, Sarah Stage zdradza płeć drugiego dziecka

Chociaż po brzuszku nie ma ani śladu, Sarah Stage zdradza płeć drugiego dziecka